هواوی با کمپین تبلیغاتی جدیدش برای موبایل P20، اپل و سامسونگ را به سخره می گیرد

هواوی شاید به اندازه اصلی ترین رقبایش در کشورهای غربی موفق نباشد، اما کماکان سومین تولیدکننده بزرگ موبایل های هوشمند در جهان، پس از اپل و سامسونگ به حساب آمده و حالا دست به هرکاری می زند تا بازار این کشورها را از آن خود کند. به عنوان مثال در بریتانیا، هواوی تصمیم به راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی عجیب برای موبایل های پرچمدار P20 و P20 Pro گرفته است.

موبایل های این خانواده قرار است به همراه دوربین های پیشرفته به دست مشتریان برسد و کمپانی هوآوی تصمیم به قرار دادن کامیون های تبلیغاتی بزرگی در مقابل فروشگاه های فیزیکی اپل و سامسونگ گرفته که این قابلیت ها را به رخ می کشند.

روی کامیون های هواوی، عباراتی مانند «صبر کنید» یا «صبور باشید» درج شده و حروف A و I با رنگ قرمز مشخص شده که به تکنولوژی هوش مصنوعی مورد استفاده در موبایل های جدید اشاره دارد.

علاوه بر این کامیون های بزرگ، گرافیتی هایی روی پیاده روهای مقابل فروشگاه های اپل و سامسونگ نقاشی شده که می گویند «یک رنسانس» در راه است؛ شعاری که احتمالاً به قابلیت های تصویربرداری و افکت پرتره در موبایل های P20 مربوط است. در هر صورت، تا معرفی موبایل های P20 و P20 Pro تنها چند روز باقی مانده و بالاخره می توانیم ببینیم هوآوی چه چیزی ابداع کرده که حتی نمی تواند در قبالش متواضعانه رفتار کند.

ویجیاتو

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟