سازنده بایونتا در حال ساخت عنوانی برای موبایل است

سازنده بایونتا در حال ساخت عنوانی برای موبایل است

اسمارت فون ها این روزها به سودآورترین پلتفرم بازی های ویدیویی تبدیل شده اند و استودیوی معروف پلاتینیوم گیمز (Platinum Games) هم در همکاری با کمپانی DeNa تصمیم دارد تا به جمع سازندگان بازی های موبایل بپیوندد؛ روز گذشته این توسعه دهنده ژاپنی از عنوان اکشن World of Demons را برای اندروید و iOS معرفی کرد.

پلاتینیوم گیمز و DeNa یک هدف دارند؛ ارائه بهترین تجربه اکشن با صفحات لمسی

World of Demons همانگونه که اسمش نشان می دهد، بازیکن را در جهانی مملو از هیولاها رها می کند و در نقش یکی از سه شخصیت اصلی داستان، باید با آن ها مبارزه کنید. هنوز تریلری از این عنوان منتشر نشده اما با توجه به اسکرین شات ها و حرف های خود توسعه دهنده، بازی الهامات زیادی از فرهنگ ژاپنی گرفته است.

World of Demons
بازی کنترل پیچیده ای ندارد: به کمک قسمت چپ صفحه لمسی حرکت می کنید، با کلیک روی موبایل ضربه زده و اگر انگشت تان را بکشید، شخصیت اصلی جاخالی می دهد.

برای گرافیک و همانند اوکامی (یکی دیگر از ساخته های معروف پلاتینیوم گیمز)، World of Demons از قلم زنی ژاپنی استفاده کرده و هیولاها نیز از یوکا الهام گرفته اند. پلاتینیوم گیمز وعده داده که هر کدام از دشمنان بازی سبک مبارزات خاص خود را دارند و بنابراین هر بار یک تجربه متفاوت از نبرد را خواهید چشید.

هنوز تاریخ عرضه دقیق World of Demons مشخص نیست اما استودیو سازنده برنامه دارد تا این عنوان را در اواسط تابستان، ابتدا برای iOS و سپس اندروید به انتشار برساند. برای کسانی که نمی دانند، پلاتینیوم گیمز یکی از بهترین استودیوهای بازیسازی است که با سری بایونتا و عنوان Nier: Automata محبوبیت زیادی بین بازیکن ها و منتقدان دارند.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato