از قسمت جدید Serious Sam رونمایی شد [تماشا کنید]

از قسمت جدید Serious Sam رونمایی شد [تماشا کنید]

از قسمت جدید Serious Sam رونمایی شد [تماشا کنید]

استودیو کروتیم، خالق فرنچایز خاطره انگیز سریوس سم از جدیدترین قسمت این مجموعه با نام Serious Sam 4: Planet Badass رونمایی کرد.

همرمان با معرفی بازی، تیزر کوتاهی از این عنوان منتشر شده که سم را روی موتور سیکلتی نشان می دهد. سم در ابتدا یکی از دشمنان همیشگی خود را به راحتی نابود می کند اما با پیشروی در جاده، ناگهان با سیل عظیمی از آن ها روبرو می شود.

طی چندسال اخیر، استودیو کروتیم بازی های متعددی را منتشر کرده اما خبری از قسمت جدید سریوس سم نبود. قرار است طی رویداد E3 2018 جزییات بیشتری از این بازی منتشر شود.

زمزه های ساخت بازی Serious Sam 4: Planet Badass از سال ۲۰۱۳ به گوش می رسید. تا کنون سه قسمت اصلی و چند نسخه جانبی از این فرنچایز منتشر شده است.

قسمت سوم Serious Sam سال ۲۰۱۱ برای پی سی و بعد از مدتی برای کنسول های پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد. این بازی در زمان عرضه با واکنش های مثبتی از سمت منتقدان و طرفداران همیشگی این فرنچایز روبرو شد. البته سال گذشته یک نسخه فرعی از این سری با نام Serious Sam VR: The Last Hope با محوریت فناوری واقعیت مجازی برای پی سی عرضه شد.

سری سریوس سم بیشتر به خاطر مبارزات سریع، اسلحه های متنوع و دشمنان عجیب و غریبی که در مراحل مختلف با آن ها روبرو می شویم، شناخته شده است. یکی از دشمنان شناخته شده سم در این سری، عقرب قرمزی بود که در صورت تهیه نسخه غیرقانونی بازی، به شما حمله می کرد و امکان مرگ آن وجود نداشت.

در شرایطی که احتمال حذف بخش داستانی از جدیدترین قسمت کال او دیوتی وجود دارد و ممکن است شاهد حالت بتل رویال در این بازی و نسخه جدید بتلفیلد باشیم، باید منتظر ماند و دید عنوان کلاسیکی همچون قسمت چهارم سریوس سم چه جایگاهی بین طرفداران بازی های اکشن امروزی خواهد داشت.

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل