تولید فصل سوم سریال WestWorld به همین زودی تایید شد

تولید فصل سوم سریال WestWorld به همین زودی تایید شد

تولید فصل سوم سریال WestWorld به همین زودی تایید شد

در حالی که پخش فصل دوم سریال WestWorld همین دو هفته پیش آغاز شد، به نظر می رسد کمپانی HBO از عملکرد شو تلویزیونی خود کاملا راضی است و به همین خاطر، تولید فصل سوم آن را نیز تایید کرده است.

WestWorld که توسط جاناتان نولان و لیزا جوی ساخته شده و الهاماتی از فیلم WestWorld مایکل کرایتون دارد، روایت گر داستان یک پارک تخیلی است که ربات هایی به نام «میزبان» در آن زندگی می کنند. این پارک به میهمانان اجازه می دهد که فانتزی های مربوط به غرب وحشی خود را در دنیای واقعی تجربه کنند؛ معمولاً با در آغوش گرفتن بنیادین ترین ابعاد طبیعت انسانی.

طی فصل نخست این سریال، برخی از میزبانان به خودآگاهی رسیدند و در نتیجه این مسئله، مشکلاتی در عملیات های پارک به وجود آورد؛ در نهایت این ربات ها به قدری از کنترل خارج شدند که دکتر رابرت فورد (با بازی آنتونی هاپکینز) برای بازنشستگی آماده شد.

تا به این لحظه و طی دو اپیزود ابتدایی فصل دوم، WestWorld به پیامدهای ناشی از قیام ربات ها پرداخته است. علاوه بر این، در فصل جدید چشم اندازی نویدبخش از آینده سریال ترسیم شده و می دانیم که باید منتظر اتفاقات بزرگی باشیم. ناگفته نماند که در این فصل از سریال، روایت غیرخطی داستان حفظ شده و کماکان الهامات زیادی از بازی های ویدیویی به چشم می خورد.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل