ماهیانه 25000 دلار؛ شرایط فروش اقساطی پاگانی هوایرا رودستر

ماهیانه 25000 دلار؛ شرایط فروش اقساطی پاگانی هوایرا رودستر

در کشورهای پیشرفته با توجه به شرایط متنوع فروش، مالکیت یک خودروی نو با دشواری هایی که ما به آنها عادت کرده ایم، همراه نیست. خرید خودرو بصورت لیزینگی یکی از روش هایی است که در این کشورها رایج است. در این روش مشتریان می توانند ماهانه با پرداخت نسبت کمی از درآمد خود، یک اتومبیل صفر کیلومتر را به پارکینگ منزل خود هدایت کنند.

خرید لیزینگی خودرو معمولا برای مدل های معمولی کاربرد دارد. با این حال اخیرا یک شرکت لیزینگ آمریکایی به نام Putnam دست به اقدامی جالب زده و سوپر اتومبیل پاگانی هوایرا رودستر را بصورت اقساطی ارایه کرده است.

2018-pagani-huayra-roadster (4)

بر این اساس افرادی که قصد خرید لیزینگی هوایرا رودستر را داشته باشند، می توانند با پیش پرداخت ۷۰۰ هزار دلار و اقساط ماهانه ۲۵,۳۳۹ دلار مالک این ابر خودروی ایتالیایی شوند. اقساطی که در این طرح در نظر گرفته شده، ۶۰ ماه طول خواهد کشید.

2018-pagani-huayra-roadster (4)

به گفته مقامات شرکت Putnam مبلغ اقساط هوایرو رودستر گران ترین رقمی است که تاکنون برای خرید لیزینگی یک خودرو تعیین شده است. ظاهرا این کمپانی طرح فروش لیزینگی سوپر اتومبیل گران قیمت ایتالیایی را برای افرادی که خواهان بهره برداری بیشتر از سرمایه خود در سایر تجارت ها هستند، تهیه و تنظیم کرده است.

2018-pagani-huayra-roadster (4)

بد نیست اشاره کنیم هوایرا رودستر در سال ۲۰۱۷ و در نمایشگاه ژنو رونمایی شد. با حذف سقف تغییراتی در قسمت پشت کابین اعمال گشته تا امکان تعبیه راحت پنل های فیبر کربنی یا پارچه ای در هنگام بارش باران وجود داشته باشد. این کار وزن نسخه رودستر را تا ۸۰ کیلوگرم نسبت به مدل کوپه کمتر کرده است.

pagani-huayra-roadster-with-pagani-fabric-roof (1)

نیروبخش هوایرا رودستر یک موتور V12 توئین توربو است که درست در پشت سرنشینان قرار دارد.این موتور که توسط مرسدس AMG تامین می شود، توانایی تولید ۷۵۲ اسب بخار قدرت و ۱۰۰۰ نیوتن متر گشتاور را دارد. در نسخه کوپه خروجی این موتور اندکی پایین تر بوده و می تواند ۷۱۹ اسب بخار قدرت تولید کند.

وظیفه انتقال قدرت در نسخه رودستر بر عهده گیربکس ۷ سرعته گذاشته شده است. طبق برنامه ریزی های کمپانی پاگانی، تنها ۱۰۰ دستگاه از هوایرا رودستر تولید خواهد شد که البته ظاهرا همه آنها از پیش مشتری خود را شناخته اند. با این حساب فروش لیزینگی Putnam شاید یکی از معدود فرصت های خرید این خودروی هیجان انگیز و زیبا باشد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato