سامسونگ رسماً تایید کرد: بیکسبی 2.0 همراه با گلکسی نوت 9 عرضه می شود

هیچ شکی نیست که سامسونگ می خواهد پلتفرم دستیار دیجیتالی بیکسبی را بیش از پیش بهبود دهد؛ خصوصاً با درنظرگیری این موضوع که امروزه کمپانی های متعددی دست به توسعه چنین دستیارهایی زده اند و هر یک مخاطبان خاص خود را دارند. در ماه فوریه، مدیرعامل سامسونگ تایید کرده بود که ورژن بعدی بیکسبی همراه با دومین پرچمدار سامسونگ در سال 2018 عرضه می شود.

حالا امروز گری جی. لی، مدیر مرکز هوش مصنوعی واحد تحقیقات سامسونگ نیز به نشریه ای کره ای گفته است که پرچمدار بعدی این کمپانی، گلکسی نوت 9 به صورت پیش فرض ورژن بهبودیافته بیکسبی را شامل می شود.

بیکسبی

او در ادامه توضیح می دهد که بیکسبی 2.0 از قابلیت های پیشرفته ای مثل پردازش بهبودیافته زبان طبیعی، مقاومت بیشتر در برابر نویز و پاسخدهی سریعتر بهره مند شده و در مجموع تجربه کاربری بهتری به ارمغان می آورد.

برای اینکه ورژن جدید بیکسبی تا حد ممکن سریع و بهبودیافته باشد، سامسونگ قرار است نیروی کاری متخصص خود در زمینه هوش مصنوعی را به 1000 نفر برساند. علاوه بر این، بیکسبی قرار است تا پایان سال جاری میلادی، روی 14 میلیون دستگاه در دسترس باشد.

در نهایت گفتنی است که انتظار می رود گلکسی نوت 9 اواخر ماه آگوست معرفی شود اما این فبلت تا پیش از ماه سپتامبر راه خود را به بازارهای سراسر جهان باز نخواهد کرد. بد نیست بدانید که رونمایی از این دستگاه در جریان نمایشگاه IFA 2018 برلین صورت خواهد گرفت.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟