بازگشت افسانه: تویوتا زمان معرفی Supra جدید را تعیین کرد

بازگشت افسانه: تویوتا زمان معرفی Supra جدید را تعیین کرد

بازگشت افسانه: تویوتا زمان معرفی Supra جدید را تعیین کرد

با گذشت زمان و انتشار عکس های بیشتر در مورد تویوتا Supra جدید بالاخره اطلاعاتی از سوی یک مجله ژاپنی در مورد مشخصات فنی نیز افشا شد. خودروی کوپه جدید تویوتا همانند نسل قبل از یک موتور ۳ لیتری ۶ سیلندر خطی بهره می برد که توان تولید ۳۳۵ اسب بخار و ۴۵۰ نیوتن بر متر گشتاور را دارد علاوه بر آن نیز ۵۰ نیوتن بر متر گشتاور بیشتر در شرایط اوور بوست در اختیار راننده قرار می دهد انتقال قدرت نیز به عهده جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک است.

اخیراً نیز جزییاتی از همکاری تویوتا و بی ام و منتشر شده است که از همکاری تویوتا و بی ام و در مورد یک موتور جدید پرده برداشته است. تویوتا Supra جدید فقط با همان جعبه دنده وارد بازار خواهد شد علاوه بر این که در بازار اروپا یک مدل ۲ لیتری ۴ سیلندر با توان ۱۹۵ اسب بخار و در بازار آمریکا نیز با موتور ۲۴۸ اسب بخاری ۶ سیلندر خطی عرضه می شود. این اطلاعات به احتمال استفاده از موتور ۳ لیتری ۶ سیلندر خطی را بیشتر رنگ واقعیت می بخشد.

در ادامه نیز اخباری مبنی بر وزن و ابعاد این خودرو منتشر شده است که نشان می دهد وزن Supra برابر ۱۴۹۶ کیلوگرم است. در مورد ابعاد نیز طبق اخبار منتشر شده ۴۳۸۰ میلیمتر طول، ۱۸۵۵ میلیمتر عرض و ۱۲۹۹ میلیمتر ارتفاع دارد.

با این وجود صفحه رسمی تویوتا آمریکا معرفی این خودرو در اواسط سال ۲۰۱۸ تایید کرده است و باید دید تویوتا چه در چنته خود دارد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل