همه چیز درباره آیفون 13
سازندگان بازی فورتنایت در ماه گذشته چقدر درآمد داشتند؟

سازندگان بازی فورتنایت در ماه گذشته چقدر درآمد داشتند؟

سوپردیتا آمار بازی های ویدیویی در ماه آپریل را منتشر کرده که حاکی از موفقیت های ادامه دار فورتنایت است. این بازی در ماه گذشته با درآمد ۲۲۳ میلیون دلاری به بزرگ ترین بازی رایگان کنسولی تاریخ تبدیل شد.

در ماه آپریل، فورتنایت حتی رکورد فوق العاده خود را جابجا کرده و به درآمدی ۲۹۶ میلیون دلاری در پلتفرم های کنسولی، پی سی و موبایل رسیده است. همچنین فورتنایت بالاتر از عناوینی همچون فیفا ۱۸، گاد او وار و فار کرای ۵ محبوب ترین بازی ماه آپریل نیز بود.

در پی سی نیز این عنوان در رده پنجم محبوب ترین بازی ها بعد از نام هایی مانند League of Legends و Dungeon Fighter Online قرار گرفته است. انتظار می رود با انتشار نسخه اندروید بازی در تابستان سال جاری، این درآمدها باز هم به میزان زیادی افزایش یابند.

به لطف فورتنایت و بازی موفق God of War، فروش بازی های کنسولی ۴۴ درصد افزایش یافته است. طبق گزارش سوپردیتا، گاد او وار بهترین لانچ دیجیتالی را میان بازی های انحصاری کنسولی ثبت کرده و تنها در ماه آپریل حدود ۲.۱ نسخه دیجیتالی از بازی فروخته شده است. این مقدار دو برابر لانچ آنچارتد ۴ به عنوان دومین لانچ موفق سونی محسوب می شود.

فورتنایت

جدا از این ها، یکی دیگر از اخبار مهم به کاهش درآمد GTA Online برای اولین بار در ۱۲ ماه اخیر مربوط می شود که کاهشی ۱۲ درصدی را برای این بازی نشان می دهد.

همچنین فروش دیجیتالی بازی ها در ماه آپریل با افزایش ۲۳ درصدی نسبت به زمانی مشابه در سال گذشته به ۹.۰۹ میلیارد دلار رسیده است. در نهایت نگاهی به موفق ترین عناوین پی سی و کنسول ها در ماه گذشته میلادی خواهیم داشت:

پی سی

 1. League of Legends
 2. Dungeon Fighter Online
 3. Crossfire
 4. Fantasy Westward Journey Online II
 5. Fortnite: Battle Royale
 6. World of Warcraft
 7. Hearthstone: Heroes of Warcraft
 8. World of Tanks
 9. PlayerUnknown’s Battlegrounds
 10. Counter-Strike: Global Offensive

کنسول ها

 1. Fortnite: Battle Royale
 2. God of War
 3. FIFA 18
 4. Call of Duty: WWII
 5. Far Cry 5
 6. Grand Theft Auto V
 7. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege
 8. Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands
 9. NBA 2K18
 10. Battlefield 1

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato