تست مقاومت نوکیا ۳۳۱۰ با جریان برق یک میلیون ولتی [تماشا کنید]

تست مقاومت نوکیا ۳۳۱۰ با جریان برق یک میلیون ولتی [تماشا کنید]

جان سخت لقبی است که نوکیا ۳۳۱۰ تمام و کمال شایستگی آن را دارد چرا که پس از معرفی در سال ۲۰۰۰ انواع و اقسام تست های مقاومت از سیمان گرفته تا سقوط و حرارت را با سربلندی پشت سر گذاشته است.

از آنجا که اسمارت فون ها علی رغم برخورداری از قابلیت های متنوع چندان طاقت شوخی های فیزیکی را ندارند، کانال یوتیوب kreosan در آزمایشی جدید تصمیم گرفته جریان الکتریسیته یک میلیون ولتی خود را روی نوکیا ۳۳۱۰ آزمایش کند.

kreosan تا کنون ویدیوهای زیادی را منتشر کرده و محتوایی شبیه به کانال های CrazyRussianHacker یا Cody’sLab را تولید می کند با این تفاوت که تولیدکنندگان آن علاقه خاصی به ولتاژهای ترسناک دارند.

در این ویدئوی تست مقاومت نوکیا ۳۳۱۰ ، یک اسمارت فون هم در معرض جریان برق یک میلیون ولتی قرار می گیرد. برای درک بهتر این میزان برق باید بدانید که شوکرهای برقی ولتاژی بین ۱۰۰ هزار تا یک میلیون ولت را تولید می کنند، بنابراین در صورتی که میزبان این ویدئو در معرض آن قرار می گرفت، با مشکلات جدی مواجه می شد.

همانطور که می بینید پس از انجام آزمایش تانک نوکیا ۳۳۱۰ انگار به شارژر عادی وصل شده و کماکان به زندگی ادامه می دهد، از سوی دیگر رقیب خوش رنگ و لعاب آن دچار نوسان شده و به خاطر ولتاژ بالا پنل لمسی آن از نفس می افتد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato