بسته های ماه رمضانی اینترنت مشترکین همراه اول

بسته های ماه رمضانی اینترنت مشترکین همراه اول

شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرده که کمپین ماه رمضان اینترنت پرسرعت این اپراتور از ۱۰ خرداد ماه آغاز می شود و تا آخر ماه مبارک ادامه دارد. در این طرح با خرید هر طرح اینترنت، بسته‌ای مشابه به او هدیده داده می‌شود. بسته پیشنهادی به مشترکین بنا به الگوی مصرف آنها  طراحی شده و شامل بسته های سه ماهه، یک ماهه و هفتگی است.

نکته قابل توجه اینجاست این کمپین شامل افرادی است که در حال حاضر از اینترنت همراه استفاده نمی کنند و یا اگر از اینترنت استفاده می کنند، بسته فعال ندارند. این حرف به این منظور است که طرح‌های هدیه روی بسته‌های فعلی لحاظ نمی‌شوند. هدیه ها به صورت مختلف و شانسی خواهد بود و برای برخی شامل بسته رایگان با حجم های مختلف یک ماهه یا یک هفته ای است و برای عده ای دیگر شامل بسته هایی با ۱۵ الی ۵۰ درصد تخفیف خواهد بود.

بسته های ماه رمضان همراه اول

در این طرح، بسته هایی که دارای رزرو خودکار هستند، رزرو خودکار آنها، بسته آلفا+ ۳۰ روزه با حجم ۲ گیگ+۲ گیگ هدیه شبانه به قیمت ۱۲ هزار تومان است. همچنین در زمان خرید این بسته ها دارا بودن بسته رزرو به مشترک اطلاع داده شده و از وی تایید گرفته می شود.

گفتنی است تا زمانی که کمپین رمضان فعال است، پس از اتمام حجمی یا زمانی بسته، محدودیتی در تعداد دفعات خرید مجدد بسته وجود ندارد. حتی مشترک می تواند پیش از اتمام بسته در حال مصرف، بسته پیشنهادی موجود در #۱۰۰۰* را رزرو نماید تا بعدا از آن بهره مند گردد. بسته های پیشنهادی کمپین، هم مشترکین فعلی و هم مشترکین جدید را که تازه به شبکه پیوسته اند، شامل می شود.

مشترکین همراه اول می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به پرتال اپراتور اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند و مفاد طرح را مطالعه نمایند.

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato