تریلر جدیدی از بازی Crackdown 3 منتشر شد [تماشا کنید]

تریلر جدیدی از بازی Crackdown 3 منتشر شد [تماشا کنید]

بعد از آن که بازی Crackdown 3 تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورد، مایکروسافت در طول کنفرانس خود در نمایشگاه E3 تریلر جدیدی از گیم پلی این بازی را منتشر کرد. این تریلر که بیشتر روی شخصیت Terry Crews معطوف بود، حضور او در نبردهای مختلفی را نشان می داد.

این عنوان ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۰۱۶ منتشر شود، برای عرضه در سال ۲۰۱۷ عقب افتاد و سرانجام تاریخ انتشار آن به سال ۲۰۱۹ معوق شده است.

صادقانه باید گفت که وضعیت بازی های انحصاری ایکس باکس وان در سال های اخیر تعریفی ندارد. در حالی که سونی در مدتی کوتاه با انتشار بازی های درجه یکی مانند Horizon Zero Dawn و God of War برای پلی استیشن ۴ غوغایی به پا کرده و بازی های دیگری مانند The Last of Us: Part 2، اسپایدرمن و Death Stranding را تقویم خود دارد، هنوز اطلاعات جامعی از انحصاری های آتی کنسول نسل هشتمی مایکروسافت در دسترس نیست.

وظیفه ساخت Crackdown 3 بر عهده سه استودیو متفاوت است. استودیو Raegent، استودیو Sumo Digital و Cloudgine چندسالی می شود چرخه طاقت فرسای ساخت این عنوان را ادامه می دهند. فیل اسپنسر خبر داد که این عنوان در هنگام عرضه برای مشترکین Game Pass رایگان خواهد بود.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato