همه چیز درباره آیفون 12

لیگ مخصوص مشتریان MVM؛ مسابقات فوتسال جام رمضان مدیران خودرو به پایان رسید [رپورتاژ آگهی]

پیش تر در خبری به اطلاع تان رساندیم که شرکت مدیران خودرو به عنوان نمایندگی برندهای چری و ام وی ام در ایران  با کمک کلوپ مشتریان این شرکت، برای اولین بار برنامه مسابقات فوتسال جام رمضان را برگزار می کند.

این رقابت های دوستانه در 4 روز از 19 خرداد ماه با حضور 16 تیم و بیش از 160 نفر شرکت کننده به صورت تک حذفی برگزار شد و رقابت های نیمه نهایی و نهایی آن در تاریخ 22 خرداد برگزار و با اهدای جوایز نفیس به سه تیم اول به پایان رسید.

در پایان مراسم آقای شو قائم مقام مدیران خودرو در ایران ضمن ابراز تشکر و قدردانی از کلوپ مشتریان مدیران خودرو و تبریک به سه تیم برتر این رقابت ها، برای تیم ملی ایران در مسابقات جام جهانی آرزوی موفقیت کردند.

در پایان این رقابت ها تیم X33  A به مقام اول و تیم تیگو 5 B به مقام دوم و تیم تیگو 5 A به مقاوم سوم رسیدند. جوایز تیم اول شامل لباس اورجینال تیم ملی فوتبال ایران به همراه یک هدست و کاپ قهرمانی، تیم دوم لباس اورجینال تیم ملی به همراه یک توپ فوتسال و کاپ دومی و به تیم سوم نیز لباس اورجینال تیم ملی به همراه کاپ سومی اهدا شد.

همچنین 9 برنده خوش شانس، قرعه کشی سال گذشته کلوپ ام وی ام 315 به مسابقات جام جهانی روسیه اعزام خواهند شد و بازی اول تیم ملی فوتبال ایران در برابر مراکش را از نزدیک نظاره گر خواهند بود.

آگهی استخدام

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟