نسخه اندروید فورتنایت از قوانین دست‌وپا گیر سونی در امان ماند

نسخه اندروید فورتنایت از قوانین دست‌وپا گیر سونی در امان ماند

چند روز پیش فورتنایت برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد و با وجود اینکه بازی در کمترین زمان ممکن توانست به بیش از ۲ میلیون دانلود روی این پلتفرم برسد اما چیزی که بیشتر از همه هیاهو به راه انداخت، سیاست عجیب سونی پیرامون پورت نینتندو سوییچ فورتنایت بود؛ اگر اکانت اپیک گیمز را روی پلی استیشن ۴ باز کنید، دیگر قابلیت استفاده از آن را روی کنسول بازی سوییچ نخواهید داشت.

حالا با توجه به اطلاعات به دست آمده، نسخه اندروید فورتنایت از تصمیمات سونی در امان مانده و خبری از قوانین دست‌وپا گیر ژاپنی‌ها نیست. بنابراین به کمک ویژگی کراس پلی، بازیکن‌های اندروید نه تنها می‌توانند با گیمرهای پی سی، کنسول‌ها و دارندگان آی‌دیوایس‌ها بازی را تجربه کنند، بلکه قابلیت این را دارند تا اکانت‌ اپیک گیمز خود را روی بقیه پلتفرم‌ها بالا بیاورند.

نسخه اندروید فورتنایت

در واقع وقتی در فورتنایت آیتم جدیدی می‌خرید، این وسیله در اکانت اپیک گیمز ذخیره می‌شود. به همین خاطر روی هر پلتفرمی که اکانت را اجرا کنید، باز آیتم‌ها را دارید. به واسطه سیاست‌های سونی، نسخه نینتندو سوییچ از این ویژگی به طور کامل پشتیبانی نمی‌کند و در حالی که بعضی‌ها نگران بودند این محدودیت‌ها به اندروید هم راه پیدا کند، کمپانی توسعه‌دهنده خیال بازیکن‌ها را راحت کرد.

با این حساب نینتندو سوییچ به تنها پلتفرمی از فورتنایت تبدیل خواهد شد که در استفاده از اکانت اپیک گیمز روی تمام پلتفرم‌ها محدودیت‌هایی دارد. نسخه اندروید فورتنایت برای عرضه در تابستان امسال برنامه‌ریزی شده است. برای آشنایی با ساز و کار قابلیت کراس پلی بازی، پیشنهاد می‌کنیم مقاله «راهنمای کراس پلی فورتنایت؛ چگونه با بازیکن‌های بقیه پلتفرم‌ها بازی کنیم؟» را مطالعه کنید.

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato