همه چیز درباره آیفون 13
نسخه اندرویدی گوگل کروم حالا محتوا را برای مرور آفلاین ذخیره می‌کند

نسخه اندرویدی گوگل کروم حالا محتوا را برای مرور آفلاین ذخیره می‌کند

گوگل کروم برای اندروید ساعاتی پیش آپدیتی دریافت کرده که با آن نه تنها عملکردش در بعضی زمینه‌ها ارتقاء یافته بلکه قابلیت‌های جدیدی هم به آن اضافه شده‌اند. مهم‌ترین قابلیت، امکان ذخیره محتوا و صفحات اینترنتی برای مرور آفلاین بوده است.

به گفته گوگل، کروم برای اندروید حالا می‌تواند حتی در شرایط نبود اینترنت یا اتصال ضعیف صفحات اینترنتی را برایتان باز کند. روند کار بدین شکل است که وقتی به یک اتصال وای فای رایگان و پرسرعت متصل هستید، کروم به طور خودکار محتوایی که در منطقه شما محبوبیت دارد (عمدتا اخبار و مقالات داغ روز) را دانلود می‌کند تا در شرایط اینترنت ضعیف بتوانید آن‌ها را مطالعه کنید.

این قابلیت در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا فعال شده است
قابلیتی که از آن صحبت می‌کنیم تا این لحظه برای کاربران بیش از ۱۰۰ کشور دنیا فعال شده، هر چند مخاطبان اصلی آن کشورهایی مثل برزیل، هندوستان، اندونزی، نیجریه و عمدتا کشورهای در حال توسعه هستند.

همچنین از این نسخه به بعد، کاربرانی که در گوگل کروم لاگین کرده‌اند می‌توانند بسته به تاریخچه جستجوی خود (که مسیر علایق‌شان را مشخص می‌کند) در کروم اخبار و مقالات مرتبط دریافت نمایند. خوشبختانه کروم این محتوا را دانلود می‌کند تا برای مرور آن‌ها نیازی به اینترنت نداشته باشید.

تغییراتی که ذکر کردیم برای آخرین نسخه گوگل کروم برای اندروید منتشر شده‌اند که می‌توانید همین حالا آن را از پلی‌استور دانلود کنید. البته توجه داشته باشید که تغییرات مذکور هنوز برای تمام کشورها منتشر نشده‌اند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato