جک S7 به بازار می آید؛ ;کراس اوور تازه کرمان موتور برای رقابت با چری تیگو 7 و BYD S7

جک S7 به بازار می آید؛ ;کراس اوور تازه کرمان موتور برای رقابت با چری تیگو 7 و BYD S7

در خبری غیر قابل پیش بینی که امروز صبح منتشر شد، مشخص شد که کرمان موتور قصد دارد تا پائیز امسال از محصول جدید خود یعنی جک S7 رونمایی کند.
شرکت کرمان موتور همزمان با روز ملی صنعت و معدن و در راستای توسعه فعالیت‌های خود اعلام کرد که خودرو جک S7 با پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو و با سیستم پاشش مستقیم را در پاییز امسال رونمایی می‌کند. جک s7 به عنوان جدیدترین محصول جی.ای.سی در ایران بر اساس توسعه همکاری‌های JAC چین و کرمان موتور، به بازار عرضه خواهد شد.

بر اساس اعلام روابط عمومی کرمان موتور، این گروه خودروسازی در سال جاری برای تولید ۶۰ هزار خودرو سواری برنامه ریزی کرده است که ۷۰ درصد آن شامل تولید محصولات جک می شود.

جک S7

کرمان موتور اعلام کرده است که جک J4 شهریورماه تحویل و روانه بازار خواهد شد. به دنبال پیش فروش خودروهای جک J4 و استقبال مشتریان از این محصول تازه وارد جک، تحویل خودروهای جک G4 پیش فروش شده، طبق زمان بندی اعلام شده و از شهریورماه امسال به مشتریان کرمان موتور تحویل داده می شود.

افزایش ظرفیت تولید شاسی بلند محبوب«جک S5»

خبر خوب دیگر برای دوستداران جک S5 این است که کرمان موتور با در نظرگیری استقبال بی‌نظیر مردم از محصول جک S5 و در نتیجه تکمیل ظرفیت فروش این شاسی بلند تا پایان سال، در راستای سیاست‌های مشتری مداری و توجه به نیازهای بازار برنامه ریزی برای افزایش ظرفیت تولید محصول جک S5 انجام داده است.
روابط عمومی شرکت کرمان موتورهمچنین اظهار امیدواری کرد که بتواند در سال جاری با اجرای برنامه‌های خود مبنی بر تولید و عرضه محصولات مورد نیاز مردم و بازار، در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و همچنین توسعه صنعتی کشور گام‌های هدفمند و استوار بردارد.

مشخصات فنی جک S7

جک S7 خودرویی است که در بازار چین با پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو ۱۶۱ اسب بخار و گشتاور ۲۵۱ نیوتون متر عرضه می شود و توان آن توسط گیربکس ۶ سرعته دو کلاچه به چرخ های جلو منتقل می شود. نسخه ای دیگر از این خودرو به پیشرانه ۲ لیتری توربو ۱۷۴ اسب بخار و گشتاور ۳۰۰ نیوتون متر مجهز است که توان آن هم توسط یک گیربکس ۶ سرعته دو کلاچه به چرخ های جلو منتقل می شود. کمپانی جک این خودرو را با نشان جدید خود و همچنین به عنوان لوکسترین کراس اوور خود معرفی کرده است. S7 هم به عنوان یکی از محصولات جک به حساب می آید که قابلیت سفارش گذاری آن با پیشرانه توربو وجود دارد.


با توجه به اینکه این روزها شرکت هایی چون مدیران خودرو، خودروسازی کارمانیا، ریگان موتور و… برنامه عرضه کراس اوورهای لوکس و نیمه لوکس چینی را دنبال می کنند، احتمال آن زیاد است که کرمان موتور هم این خودرو را برای رقابت با بی وای دی S7، چری تیگو۷، کوپای ۲۱۰T و… در سال جاری به بازار عرضه کند. بدیهی است در صورت حضور جک S7 در خط تولید کرمان موتور، این خودرو بهایی بیش از ۱۳۰ میلیون تومان را پیدا می کند.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato