معرفی افزونه‌ی فونت ایران؛ زیبایی همین نزدیکیست

معرفی افزونه‌ی فونت ایران؛ زیبایی همین نزدیکیست

شما هر روز از صفحات زیادی در فضای اینترنت دیدن می‌کنید. صفحاتی مثل ویکیپدیا، توییتر، لینکدین و ... که به طور مداوم به آن‌ها سر می‌زنید تا از آخرین تغییرات و تحولات آگاه شوید.

گاهی ممکن است با تماشای صفحاتی که هر روز به آن‌ها سر می‌زنید خسته شوید. خصوصا صفحاتی که به خوبی از فونت‌های فارسی پشتیبانی نمی‌کنند. مثل توییتر و ویکیپدیا که سلیقه‌ی مناسبی در انتخاب فونت فارسی ندارند.

اما این مشکل تا حد زیادی برطرف شده است. به همت فونت ایران، در حال حاضر با استفاده از مرورگر‌های گوگل کروم و فایرفاکس، می‌توان به راحتی با دانلود افزونه‌ی فونت ایران، زیبایی را برای صفحاتی که هر روز از آن‌ها دیدن می‌کنیم به ارمغان آورد.

فونت ایران

برای استفاده از این افزونه کافی است به کروم وب استور یا Firefox-Add Ons بروید و این افزونه را به مرورگر خود اضافه کنید. با استفاده از افزونه‌ی فونت ایران، می‌توانید سایت‌های تحت وب مثل گوگل، ویکیپدیا، توییتر، لینکدین، گوگل پلاس، تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک، ترلو و واتسپ را با ظاهری جدید مشاهده کنید.

افزونه‌ی فونت ایران به طور رایگان از سه فونت فارسی پشتیبانی می‌کند. ایران سنس، ایران یکان و ایران سنس دست نویس. فونت‌هایی که ظاهر صفحات با فونت فارسی را متفاوت و زیبا تر عرضه می‌کنند و از خستگی در امان خواهید بود.

فونت ایران

بعد از اضافه کردن این افزونه به مرورگر خود، بالا سمت راست لوگوی فونت ایران ظاهر می‌شود. اگر افزونه از صفحه‌ی مورد نظر پشتیبانی کند، لوگوی فونت ایران روشن می‌شود و با کلیک کردن روی آن، می‌توانید فونت مورد نظر خود را انتخاب و از آن استفاده کنید.

اگر بعد از نصب این افزونه، از تغییرات حاصل شده برای یکی از صفحات ناراضی بودید، می‌توانید به راحتی روی لوگوی فونت ایران کلیک کنید و سپس اعمال تغییرات برای وب سایت یا وب سایت‌های مورد نظرتان را غیر فعال کنید.

 

فونت ایران
استفاده از فونت ایران سنس دست نویس

به طور کلی استفاده از افزونه‌ی فونت ایران علاوه بر ارائه‌ی زیبایی، ما را از فونت‌های نه چندان زیبایی که توسط بعضی از وبسایت‌ها ارائه می‌شود دور می‌کند.  بنابراین اگر هر روز از این صفحات دیدن می‌کنید، شاید گاهی چشم‌هایتان از دیدن فونت‌های نخراشیده خسته شود و کمی به دنبال تنوع در ظاهر این سایت‌ها باشید.

افزونه‌ی فونت ایران می‌تواند زیبایی خاصی را به صفحات پرکاربرد ما ایرانی‌ها بیاورد. کافی است برای استفاده از این افزونه در مرورگرتان، به  کروم وب استور یا Firefox-Add Ons بروید و از این افزونه بهره‌مند شوید.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato