برزيل و فرانسه در صدر محبوب ترين هاى آپديت جام جهانى فيفا 18

برزيل و فرانسه در صدر محبوب ترين هاى آپديت جام جهانى فيفا 18

الکترونیک آرتز با انتشار آپدیت رایگان جام جهانى ۲۰۱۸ روسیه براى بازى فیفا ۱۸ آن هم به صورت رایگان، این عنوان شبیه ساز فوتبال را بار دیگر بر سر زبان ها انداخت. با نصب این آپدیت مسابقات جام جهانی به همراه تمام تیم هاى های در مرحله نهایى این رقابت ها، تمام ورزشگاه ها و جزییات مربوط به این تورنمنت به بازى اضافه مى شود.

حال با اتمام جام جهانى روسیه و قهرمانى قابل پیش بینى تیم ملى فرانسه در این مسابقات، الکترونیک آرتز آمار جدیدى را از نحوه عملکرد کاربران در آپدیت جام جهانى فیفا ۱۸ منتشر کرده است. طبق این آمار، بیش از ۴۱۰ میلیون بازى طى این مدت در این به روزرسانى انجام شده که در مجموع آن ها ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون گل به ثمر رسیده است.

فیفا 18
بازى به درستى فرانسه را به عنوان قهرمان رقابت ها پیش بینى کرده بود.

تیم ملى فرانسه با ۲۴۸ هزار برد بیشترین پیروزى را کسب کرده و تیم هاى برزیل، آلمان و بلژیک هم به ترتیب در رده هاى بعدى جاى دارند. در میان فینال هاى پرتکرار کاربران فیفا ۱۸ هم در رده اول مسابقه تیم هاى فرانسه و برزیل و بعد از آن آلمان و فرانسه دیده مى شوند. البته محبوب ترین تیم بین کابران این بازى تیم برزیل با ۱۷۰ میلیون مسابقه بوده و فرانسه با ۱۵۳ میلیون و آرژانتین با ۸۰ میلیون مسابقه در رتبه هاى بعدى قرار دارند.

در ضمن با وجود این که خود هوش مصنوعى بازى فرانسه را به عنوان قهرمان این مسابقات پیش بینى کرده بود، کاربران با برزیل بیشتر از هر تیم دیگرى به جام جهانى دست پیدا کردند. تا قبل از آن که فیفا ۱۹ در تاریخ ۶ مهر منتشر شود، مى توانید این آپدیت رایگان را روى تمامى پلفترم هایى که فیفا ۱۸ براى آن ها عرضه شده دریافت کنید.

تیم مورد علاقه شما در فیفا ۱۸ چیست؟ آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato