ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نرم افزار و اپلیکیشن

چت خصوصی به نسخه اندروید اسکایپ اضافه شد

در روزهای اولیه 2018 بود که مایکروسافت قابلیت چت خصوصی با پشتیبانی از رمزگذاری سرتاسری (End-to-End) را برای اسکایپ معرفی کرد و حالا در جدیدترین بروزرسانی این سرویس، کاربران دیوایس‌های اندرویدی نیز می‌توانند از این ...

در روزهای اولیه 2018 بود که مایکروسافت قابلیت چت خصوصی با پشتیبانی از رمزگذاری سرتاسری (End-to-End) را برای اسکایپ معرفی کرد و حالا در جدیدترین بروزرسانی این سرویس، کاربران دیوایس‌های اندرویدی نیز می‌توانند از این قابلیت در پیام رسان ردموندی‌ها استفاده کنند.

در سیستم ارتباطی End-to-End تنها دو طرف ارتباط قادر به خواندن پیام ها هستند و با توجه به امنیت بالای آن، کمبود این سیستم در اسکایپ کاملا احساس می‌شد. اما در کنار بخش چت خصوصی، بخش بلوتوث برنامه هم بهبودهایی داشته تا هنگام همگام سازی دیوایس‌های بی سیم با اپ شاهد مشکلات گذشته نباشید.

به همراه این موارد مایکروسافت در بروزرسانی اسکایپ اندروید سعی کرده باگ‌ها را برطرف کرده و یک تجربه پایدارتر برای کاربران به وجود بیاورد. نسخه 8.26 اسکایپ هر چند آپدیت بزرگی نیست ولی با تمرکز روی افزایش امنیت قدمی رو به جلو برای حفظ حریم شخصی کاربران به شمار می‌رود.

 

نسخه جدید اسکایپ اندروید را هم اکنون می‌توانید از گوگل پلی دانلود کنید. بد نیست بدانید مایکروسافت در یک ماه گذشته قابلیت‌های قابل توجهی را به اپلیکیشن خود اضافه کرده است. آن‌ها بعد از درخواست‌های فراوان، تیک خوانده شدن پیام‌ها را بالاخره به اسکایپ آوردند و پس از آن نیز امکان ضبط مکالمات ویدیویی راهش را به برنامه پیدا کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی