زمان ویدیوی فوق آهسته در گلکسی نوت 9 دو برابر می شود

گلکسی نوت ۹ نسبت به نسل قبلی خود تغییرات چندانی را در ظاهر تجربه نخواهد کرد، اما سامسونگ تغییرات عمده ای را در بخش سخت افزاری و نرم افزاری آن در نظر گرفته. بر اساس گزارشی جدید یکی از این تغییرات شامل حال دوربین خواهد شد.

سامسونگ برای گوشی های گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس قابلیت فیلم برداری فوق آهسته را در نظر گرفت که امکان ضبط ویدیوها با نرخ ۹۶۰ فریم در ثانیه در رزولوشن ۷۲۰P را فراهم می کند. با این حال یکی از مشکلات به محدودیت زمانی این ویدیوها باز می گشت؛ تنها می توانستید کلیپ های ۰.۲ ثانیه ای را ثبت کنید. اکنون به نظر می رسد قرار است در گلکسی نوت ۹ این میزان به ۰.۴ ثانیه افزایش یابد، به عبارتی ۲ برابر گلکسی اس ۹.

با این وجود به نظر نمی رسد کمپانی کره ای قصد افزایش رزولوشن ویدیوی فوق آهسته به ۱۰۸۰P را داشته باشد، این در حالی است که گوشی های اکسپریا XZ2 و XZ3 قابلیت فیلم برداری فوق آهسته با رزولوشن ۱۰۸۰P را ارائه می دهند.

همچنین گمانه زنی شده که سامسونگ در آینده قابلیت ثبت ویدیوی فوق آهسته سری گلکسی اس ۹ را نیز به واسطه ارائه به روز رسانی نرم افزاری ارتقا خواهد داد. انتظار می رود گلکسی اس ۹ و گلکسی نوت ۹ از دوربین های با سخت افزارهای مشابه بهره مند باشند.

گلکسی نوت ۹ قرار است به طور رسمی در  ۱۸ مرداد ماه معرفی شود.

 

تماشا کنید: سامسونگ با آگهی‌های جدیدش، رسماً به اپل اعلان جنگ می‌کند

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟