طراحی گلکسی اس ۱۰ چقدر به نسل قبلی شبیه خواهد بود؟

طراحی گلکسی اس ۱۰ چقدر به نسل قبلی شبیه خواهد بود؟

یکی از منابع آگاه صنعت فناوری چین مدعی شده که سامسونگ فرایند طراحی گلکسی اس ۱۰ را شروع کرده و این محصول احتمالا از نظر ظاهری تا حد زیادی شبیه گلکسی اس ۹ خواهد بود.

به گفته این منبع نزدیک به تامین کنندگان سامسونگ، کره ای ها هنوز تصمیم قاطعی درباره ظاهر کلی گلکسی اس ۱۰ نگرفته اند اما بعید به نظر می رسد که پرچمدار بعدی سری اس نسبت به گلکسی اس ۹ دستخوش تغییرات چندانی شود.

این در حالی است که خود اس ۹ و مدل پلاس آن هم بر اساس جنبه های زیبایی شناسی گلکسی اس ۸ طراحی شده اند که در اوایل ۲۰۱۷ معرفی شده بود.گلکسی اس ۹اساس طراحی این محصول بر نمایشگر سوپر امولد با نسبت تصویر ۱۸:۵:۹ مبتنی است که با عنوان نمایشگر بی نهایت از آن یاد شده و در چندین مدل از گوشی های هوشمند سامسونگ به کار برده شده اند. این صفحه نمایش در حال حاضر یکی از معدود ماژول هایی است که هنوز بریدگی معروف اپل موفق به رسوخ در آن نشده و از نظر اقتصادی هم موفق است.

این عوامل باعث شده نمایشگر بی نهایت به بخشی از هویت محصولات پرچمدار غول فناوری کره تبدیل شده و این کمپانی دلیلی برای کنار گذاشتن آن نداشته باشد. از اینرو بعید است شاهد تغییرات چندانی در طراحی گلکسی اس ۱۰ باشیم.

از سوی دیگر تکرار طراحی دو مدل آخر سری گلکسی اس و عدم نوآوری آنچنانی در اس ۹ باعث فروش کمتر از حد انتظار آنها شد و انتقادهایی را روانه ساموسنگ کرد. با توجه به این مساله حتی اگر کره ای ها از تغییر طراحی گلکسی اس ۱۰ خودداری کنند احتمالا با تعبیه قابلیت ها و فناوری های جدیدی نظر خریداران را جلب خواهند کرد که از این میان می توان به دوربین سلفی سه بعدی با قابلیت سنجش عمق و سنسور اثر انگشت اولتراسونیک زیر نمایشگر اشاره کرد.

بر اساس فرضیات فعلی گلکسی اس ۱۰ احتمالا اواخر امسال طی کنگره جهانی موبایل MWC و در سه مدل معرفی خواهد شد.

 

تماشا کنید: طرح های هنرمندانه گرافیست عرب از گلکسی اس ۱۰

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato