معرفی بازی Hyperdrome؛ بربرها رانندگان خوبی هم هستند

بعد از عرضه کلش رویال، سازندگان زیادی سعی کردند فرمول سوپرسل را گسترش دهند اما هیچکدام به اندازه خود فنلاندی‌ها و با حالت Touchdown نشان ندادند که بربرها چه پتانسیل‌های دیگری دارند. با این وجود Hyperdrome پایانی بر این انحصار به حساب می‌آید.

اگر کلش رویال و کلش آو کلنز ثابت کردند که بربرها چه جنگجویان خوبی هستند و Touchdown هم توانایی‌های آن‌ها در زمین فوتبال را به تصویر کشید، استودیوی Travian Games با ساخته جدیدش نشان داده که این شخصیت‌های محبوب یک شوماخر درون نیز داشته و از قضا دستی بر رانندگی دارند.

Hyperdrome

Hyperdrome همزمان که اثر سوپرسل را به عنوان منبع الهام خود هدف قرار داده و ویژگی‌های دوست داشتنی آن را به ارث برده، در عین حال با تغییرات عظیمش یک تجربه کاملا متفاوت به وجود آورده و به این ترکیب هم به قدری لذت بخش ظاهر شده که در همان ثانیه‌های اول بازی، بقیه عناوین کارتی از ذهن‌تان بیرون می‌روند و فقط سرگرم مسابقات می‌شوید.

Hyperdrome را می‌توانیم «کلش رویال+ماشین‌سواری» بنامیم؛ بازیکن‌ها در مسابقاتی یک به یک کنترل ماشینی را به عهده دارند و هر کسی که زودتر به خط پایان برسد، برنده می‌شود. نکته اینجاست که همانند عناوین رانر، اینجا نیز اتومبیل‌ها خودشان در مسیر حرکت می‌کنند و بنابراین شما تنها یک وظیفه دارید: استفاده از کارت‌ها.

پیش از شروع هر مسابقه می‌توانید از بین کارت‌هایی که دارید، هشت عدد را با خود به میدان ببرید. این کارت‌ها حکم همان قدرت‌های ویژه ماشین‌ها را داشته و هر کدام دارای کارایی خاص خودشان هستند. یکی موشک پرتاب می‌کند، یکی مین می‌کارد و با یکی نیتروژن ماشین فعال شده و سرعت‌تان بیشتر می‌شود.

بعد از انتخاب کارت‌ها، حالا در زمین مسابقه و به کمک آن‌ها باید سعی کنید حریف را عقب نگه داشته و جلو بزنید. البته همانند بقیه عناوین کارتی در Hyperdrome نیز یک نوار انرژی وجود دارد و بنابراین پیش از استفاده از هر کارت، باید صبر کنید تا انرژی کافی را به دست بیاورید.

Hyperdrome

برای پیروزی یک راه دیگر وجود دارد؛ اگر فاصله‌تان با حریف زیاد شود، ماشین او منفجر شده و به عنوان برنده زمین مسابقه را ترک می‌کنید.

چیزی که Hyperdrome را تا این اندازه جذاب کرده، جدا از ایده‌های نو، تاثیر همین کارت‌ها روی روند بازی است. خیلی از کلون‌های کلش رویال این مسئله را نادیده می‌گیرند. در حالی که بخش زیادی از جذابیت اینگونه عناوین روی همین کارت‌ها می‌چرخد. Hyperdrome این قانون نانوشته را رعایت کرده و به همین خاطر هر بار که بازی را آغاز می‌کنید، با یک استراتژی متفاوت رقیب را شکست دهید.

بین بازی‌های ریسینگ، سال گذشته Data Wing ناگهانی آمد و بین کلیشه‌های این سبک توانست یک تجربه متفاوت به وجود بیاورد. امسال Hyperdrome این وظیفه را به عهده گرفته است. عنوانی که یکی نامزدهای رویداد معتبر گیمزکام هم شده و اگر بازی به روند خوبش ادامه بدهد، در پایان سال احتمالا رقیب سرسختی برای آسفالت 9 خواهد بود.

نه اینکه Hyperdrome عنوان بی نقصی است. در نسخه کنونی تعداد کارت‌ها کم بوده و تفاوت بین بعضی از آن‌ها می‌توانست بیشتر باشد. با این حال Hyperdrome فعلا در مرحله آزمایشی به سر می‌برد و با توجه به این مسئله، ویژگی‌های جذاب بازی به قدری هستند که این ضعف‌ها را نادیده بگیریم.

Hyperdrome - Tactical Battle Racing
  • Hyperdrome - Tactical Battle Racing
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: Travian Games GmbH
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: 76.66 مگابایت
دانلود


مطالب مرتبط

بررسی بازی Badland Brawl؛ اتحاد کلش رویال و پرندگان خشمگین

اولین بار که بدلند برول (Badland Brawl) معرفی شد، از همان حس‌های «باز یک اثر معروف را خراب کردند» پیدا کردم. داریم در ارتباط با مجموعه‌ای منحصر به فرد صحبت می‌کنیم که با اتمسفر بی‌نظیر و گیم پلی متکی بر فیزیکش جایزه‌های زیادی را درو کرده است؛ Badland Brawl در تریلرهای اولیه نه شباهتی به... ادامه مطلب

بررسی بازی خط آتش؛ جنگ ادامه دارد

«پارسیس گیمز» از معدود استودیوهای ایرانی است که تمام بازی هایش در یک سطح کیفی مطلوب قرار دارند و و به همین خاطر نام این توسعه دهنده به تنهایی کافیست تا با خیال راحت اپلیکیشنی را دانلود کنید. حتی «موتوریس» که بیشترین ایراد را بین عناوین آن ها داشت، باز نسبت به ساخته های داخلی مشابه... ادامه مطلب

معرفی بازی Castle Burn؛ وقتی کلش رویال پیچیده می‌شود

معرفی Castle Burn the Crown League را با یک داستان تکراری شروع می‌کنم؛ بعد از موفقیت‌های زیاد کلش رویال و استقبالی که بازیکن‌ها از فرمول جدید سوپرسل کردند، بقیه سازندگان هم سعی کردند با استفاده از همین فرمول یک تجربه سرگرم کننده و حتی فقط سودآور به وجود بیاورند. در این بین بعضی‌ها توانستند همانند Hyperdrome سوپرایرکننده ظاهر... ادامه مطلب

معرفی بازی Rumble Stars Soccer؛ ماداگاسکاری‌های فوتبالی

ظاهرا بعد از خریداری فراگمایند (Frogmind) توسط سوپرسل، مسئولیت گسترش فرمول گیم‌پلی کلش رویال به این استودیو سپرده شده است؛ فراگمایند سال گذشته با بدلند برول (Badland Brawl) نشان داد که ترکیب کلش رویال با قوانین فیزیک چه‌قدر می‌تواند اعتیادآور باشد و در Rumble Stars Soccer نیز آن‌ها همین مسیر را با ایده‌ای متفاوت‌تر ادامه... ادامه مطلب

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x