تاریخ عرضه و قیمت موبایل سونی اکسپریا XZ3 اعلام شد

تاریخ عرضه و قیمت موبایل سونی اکسپریا XZ3 اعلام شد

با وجود اندک بهبودهای سخت افزاری به وجود آمده نسبت به اکسپریا Z2 و مشخصاتی که اکسپریا XZ3 را در جایگاهی پایین تر از XZ2 Premium قرار می دهد، باور کردن قیمتی که سونی برای پرچمدار تازه معرفی شده اش در نظر گرفته چندان راحت نیست.

سونی تصمیم گرفته قیمت ۸۹۹ دلار را برای اکسپریا XZ3 برگزیند که اندکی غیرمعقول به نظر می رسد و احتمالاً کمکی به وضعیت نابسامان واحد موبایل این کمپانی نخواهد کرد. اکسپریا XZ3 نخستین موبایلی است که به نمایشگر QHD+ HDR OLED مجهز شده و از تکنولوژی پردازش تصویر براویا هم بهره می برد. سونی معمولاً پرچمدارانش را به پنل های LCD تجهیز می کند اما این بار ترجیح داده به سراغ پنل اولدی با استانداردهای HDR برود که زیبایی خاصی به نمایشگر می بخشند.

تمام این ها بدان معناست که خود دستگاه ابعاد بسیار بزرگی دارد؛ زیرا خبری از بریدگی نمایشگر نیست و حاشیه های بالایی و پایینی با معیارهای امروزی بسیار قطور هستند. البته این ضخامت، بهایی بوده که باید به خاطر اسپیکرهای بهبودیافته S Front Surround پرداخت می شد.

باقی مشخصات سونی اکسپریا XZ3 تمام آن چیزی است که از یک پرچمدار انتظار دارید. بنابراین احتمالاً باید بخشی از تقصیر را به گردن صنعتی انداخت که با قیمت گذاری های نجومی، سونی را هم به انتخاب چنین برچسب قیمتی برای XZ3 مجبور کرده. اکسپریا XZ3 قرار است در روز ۱۷ اکتبر (۲۵ مهرماه) روانه بازار شود و پیش فروش آن هم از روز ۲۴ سپتامبر (دوم مهرماه) آغاز می شود.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato