رونمایی از هدفون های جدید آدیو تکنیکا در IFA 2018

رونمایی از هدفون های جدید آدیو تکنیکا در IFA 2018

آدیو تکنیکا که معمولاً محصولاتش تعادل مناسبی بین کیفیت و قیمت را به همراه دارند به تازگی از ایربادهای بیسیم، هدفون های بلوتوث و هدفون باسیم با کیفیت خود در IFA 2018 رونمایی کرده است.

ایرباد بیسیم ATH-CKR7TW

آدیو تکنیکا وعده داده که ایرباد بیسیم ATH-CKR7TW با درایورهای ۱۱ میلی متری خود کارایی بهینه ای را در زمینه صدا ارائه می دهد و اولین ایربادهای واقعاً بیسیم این شرکت است. علاوه بر این بخش هایی از جمله دیافراگم الماس شکل با روکش کربن نوید بازتولید دقیق صداها را می دهند.

بر اساس اعلام سازنده باتری هدفون ها با یک بار شارژ تا ۵ ساعت دوام خواهند داشت و با قرار دادن ایربادها در جعبه مجهز به باتری نیز تا ۹ ساعت به این میزان اضافه می شود. این مدل از بلوتوث ۵.۰ به همراه الگوریتم فشرده سازی کدک صوتی aptX در کنار کدک های AAC و SBC پشتیبانی می کند.

هدفون آدیو تکنیکا

ایرباد ATH-CKR7TW به بخش های تو گوشی ویژه ای مجهز شده که از آنها با نام «حلقه سه بعدی قابل تعویض» یاد شده و به قرار گیری هر چه بهتر در گوش کمک می کنند البته قرار گیری در گوش کمی نا متعارف به نظر می رسد.

ایرباد آدیو تکنیکا در رنگ های خاکستری و مشکی روانه بازار خواهد شد و قیمت ۲۴۹ یورو برای آن در نظر گرفته شده است. در پاییز باید انتظار عرضه این محصول به بازار را داشته باشیم.

ایرباد بیسیم ATH-SPORT7TW

هدفون آدیو تکنیکا

در کنار این محصول مدل ATH-SPORT7TW معرفی شده که با گواهینامه استاندارد IPX5 سازگار است و در مقابل نفوذ عرق کاربر مقاوم است. علاوه بر این به قابلیتی مجهز شده که امکان شنیدن صدای محیط اطراف را فراهم می کند. این مدل در واقع با هدف استفاده در باشگاه های ورزشی و سایر فعالیت های ورزشی طراحی شده است.

این ایرباد با یک بار شارژ امکان کار تا ۳.۵ ساعت را دارد و علاوه بر این جعبه مجهز به باتری امکان شارژ تا ۱۶ ساعت کارکرد را فراهم می کند. این مدل در رنگ های خاکستری و مشکی با قیمت ۱۹۹ یورو عرضه می شود.

هدفون بیسیم ATH-SR30BT

هدفون آدیو تکنیکا

این هدفون رو گوشی وعده شارژدهی بالای باتری را می دهد و به بلوتوث ۵.۰ مجهز شده است. آدیو تکنیکا وعده دوام باتری ۷۰ ساعته را با یکبار شارژ می دهد که میزان بالایی به حساب می آید.

سازنده برای این مدل قیمت ۹۹ یورو را در نظر گرفته و از پاییز پیش رو روانه بازار می شود.

هدفون بیسیم ATH-SR50BT

هدفون آدیو تکنیکا

این مدل هم از نوع روگوشی و با بلوتوث ۵.۰ سازگار است. علاوه بر این به قابلیت حذف نویز محیطی مجهز شده و باتری آن با یکبار شارژ تا ۲۸ ساعت دوام می آورد.

قیمتATH-SR50BT معادل ۱۹۹ یورو است و از پاییز به بازار عرضه می شود.

نسخه جدید هدست ATH-MSR7b

هدفون آدیو تکنیکا

در نهایت آدیو تکنیکا نسل جدید هدفون ATH-MSR7b را معرفی کرده که در واقع در رده هدفون های با کیفیت بالا (high-resolution) به حساب می آید. مدل جدید ۵۳ گرم از مدل پیشین سبک تر است و در عین حال کیفیت آن همچنان حفظ شده است.

ATH-MSR7b به درایورهای ۴۵ میلی متری مجهز شده و از پاییز پیش رو با قیمت ۲۴۹ یورو روانه بازار خواهد شد.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato