کیبورد سویفت کی حالا از مترجم مایکروسافت پشتیبانی می‌کند

کیبورد سویفت کی حالا از مترجم مایکروسافت پشتیبانی می‌کند

مایکروسافت پس از خرید اپلیکیشن کیبورد سویفت کی، قابلیت‌های زیادی به آن اضافه کرده. اما حالا نوبت به یکی از مهم‌ترین این قابلیت‌ها رسیده که چیزی نیست جز پشتیبانی از مترجم مایکروسافت؛ راهکاری کاربردی برای طرفداران این کیبورد تا بتوانند ترجمه متون را سریع‌تر و روان‌تر از همیشه انجام بدهند.

به لطف پشتیبانی از مترجم مایکروسافت، کاربران سویفت کی برای دسترسی به ویژگی ترجمه نیازی به باز و بسته کردن اپلیکیشن ندارند، بلکه می‌توانند با اشاره روی تولبار کیبورد به آن دسترسی پیدا کنند.

سویفت کی

جالب است بدانید که مترجم مایکروسافت توانایی ترجمه ۶۰ زبان به یکدیگر را دارد که فارسی هم جزو آن‌هاست. از این قابلیت می‌توان هم به صورت آنلاین و هم به طور آفلاین استفاده کرد، هر چند در حالت آنلاین به نتایج بهتری می‌رسید.

ویژگی جدیدی که به آن اشاره کردیم در حال حاضر برای نسخه بتای سویفت کی در اندروید منتشر شده. با این حال می‌توان انتظار داشت که طی هفته‌های آتی، مترجم مایکروسافت به شکل یک قابلیت رسمی در دسترس کلیه کاربران سویفت کی قرار بگیرد.

اگر می‌خواهید زودتر از دیگران ویژگی مترجم مایکروسافت را امتحان کنید، می‌توانید نسخه بتای سویفت کی را همین حالا از پلی‌استور دانلود نمایید.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato