تاریخ رونمایی از موبایل های گوگل پیکسل 3 رسماً مشخص شد

تاریخ رونمایی از موبایل های گوگل پیکسل 3 رسماً مشخص شد

اواخر ماه گذشته میلادی بود که منابع نزدیک به گوگل خبر از برگزاری رویداد معارفه موبایل های خانواده پیکسل ۳ در روز نهم اکتبر (۱۷ مهرماه) دادند. حالا گوگل با ارسال دعوت نامه هایی به اصحاب رسانه، برگزاری رویداد خود را در این تاریخ تایید کرده است. انتظار می رود کمپانی مورد اشاره در این مراسم از موبایل گوگل پیکسل ۳ اکس ال (که تقریبا همه چیز را در موردش می دانیم) و نیز مدل کوچکتر پیکسل ۳ رونمایی کند. گفتنی است در حالی که بیش از یک ماه تا برگزاری این مراسم باقی مانده، محموله ای به سرقت رفته از موبایل های پیکسل ۳ اکس ال هم اکنون سر از بازار سیاه اوکراین درآورده است.

آخرین باری که نام پیکسل ۳ اکس ال را در اخبار شنیدیم، مربوط به زمانی بود که یکی از کارمندان گوگل نسخه ای آزمایشی از دستگاه را در یک خودروی Lyft جا گذاشت. این موبایل قرار است به نمایشگری ۶.۲ اینچی همراه با بریدگی در بالا مجهز باشد و از چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ کوالکام قوت می گیرد. ۴ گیگابایت حافظه رم و ۳۲ گیگابایت حافظه ۳۲ گیگابایتی هم از دیگر مشخصات دستگاه هستند.

تصویر لو رففه از گوگل پیکسل 3 اکس ال جا مانده در تاکسی Lyft
تصویر لو رففه از گوگل پیکسل ۳ اکس ال جا مانده در تاکسی Lyft

مثل همیشه، گوگل با تجهیز موبایل خود به یک دوربین در پشت می خواهد نشان دهد که یک لنز می تواند به اندازه سیستم های دوگانه قدرتمند ظاهر شود. در این بین پیکسل ۳ نیز به نمایشگری ۵.۵ اینچی و بدون بریدگی مجهز شده و هر دو مدل ضمن پشتیبانی از شارژ وایرلس، به صورت پیش فرض از اندروید ۹.۰ پای بهره می برند.

در حال حاضر گمان می رود که پیکسل ۳ قیمتی معادل ۶۴۹ دلار داشته باشد و پیکسل ۳ اکس ال هم با برچسب قیمت ۷۴۹ دلاری عرضه شود. با این همه، برای دریافت جزییات دقیق تر درباره مشخصات سخت افزاری، قیمت گذاری و تاریخ عرضه باید تا روز نهم اکتبر و مراسم معارفه گوگل منتظر ماند. ناگفته نماند که بنابر گزارش ها، گوگل علاوه بر موبایل های پیکسل ۳، دو موبایل آماده عرضه دیگر نیز دارد که برخی معتقدند به خاطر افشای بیش از حد اخبار مربوط به پیکسل ۳ اکس ال، شاید شاهد معرفی این مدل های جایگزین و بهبودیافته باشیم؛ هرچند که بسیار بعید به نظر می رسد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato