قاتل توییتری ژاپن به قتل ۸ زن و یک مرد محکوم شد

قاتل توییتری ژاپن به قتل ۸ زن و یک مرد محکوم شد

چندی پیش پلیس ژاپن در خانه‌ی مردی ۲۷ ساله، اعضا و اندام تکه تکه شده‌ی ۹ جسد را پیدا کرد. این فرد که تاکاهیتو شیرایشی نام داشت، در آن زمان اعتراف کرده بود این چند نفر را به قتل رسانده و مشغول از بین بردن شواهد موجود بوده است. حال دادستان این پرونده اعلام نموده که پس از ۵ ماه بررسی وضعیت روانشناسی قاتل توییتری ژاپن، به این نتیجه رسیده‌ که او از سلامت نسبی روانی برخوردار بوده و اکنون باید برای جرایمی که مرتکب شده مجازات شود.

آبان ماه سال گذشته، تاکاهیتو شیرایشی اعتراف کرد هشت زن و یک مرد که ۱۵ تا ۲۵ ساله بودند را به آپارتمان خود دعوت کرده و آنها را کشته است. سپس او جسد این ۹ نفر را قطعه قطعه نموده و تلاش کرده که با تجزیه کردن آنها، اعضای بدن قربانیان را پنهان کند.

گفته شده که این فرد از طریق شبکه اجتماعی توییتر سعی می‌کرده با افراد ناامیدی که قصد خودکشی داشتند، ارتباط برقرار کند. پس از آشنایی و دلجویی از آنها، موفق شده این ۹ نفر را راضی کند که به خانه‌ی او پناه ببرند.

او در پیغام‌های خود به قربانیان می‌گفته که سعی دارد آنها را در راستای رسیدن به هدفشان یاری کند و خودکشی را برایشان آسان گرداند. حتی در برخی موارد به این قربانیان قوت قلب داده که پس از کشتن آنها، او نیز خودکشی خواهد کرد.

پلیس در راستای رسیدگی به گزارش ناپدید شدن زنی ۲۳ ساله به خانه‌ی شیرایشی رسیده و پس از گفته‌ی همسایه‌اش به وی شک کرده است.

همسایه‌ی این قاتل توییتری مدعی شده از حدود سه ماه پیش که تاکاهیرو شیرایشی به خانه جدید آمده، بوی عجیبی از آپارتمان او منتشر شده است.

پس از این گفته، پلیس توکیو آپارتمان این مظنون را جست‌وجو نمود و حدود ۲۴۰ قطعه استخوان در خانه‌ی متهم پیدا کرد.

روانشناسان با توجه به حساسیت این پرونده، نحوه‌ی حضور قربانیان و اقدامات هولناک شیرایشی به سلامت عقلش شک کردند و مجبور شدند ۵ ماه، اعمال و رفتارش را مورد بررسی قرار دهند.

حال دادستان این پرونده پس از این بررسی ۵ ماهه اعلام نمود که متهم سالم بوده و باید برای جرایمی که مرتکب شده مجازات گردد.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato