آنر با عرضه نخستین موبایل 5G، در پی تبدیل شدن به یکی از برترین برندهای موبایل است

آنر با عرضه نخستین موبایل 5G، در پی تبدیل شدن به یکی از برترین برندهای موبایل است

طی رویدادی بزرگ در شهر پکن، جرج ژائو، مدیرعامل برند آنر که یکی از زیرمجموعه های هواوی به حساب می آید، سخنانی بسیار جالب مطرح کرد. وی می گوید موبایل ۵G آنر، نخستین موبایل ۵G جهان خواهد بود و چینی ها امیدوارند که با عرضه این موبایل، راه برای تبدیل شدن به یکی از بزرگ ترین برندهای تولیدکننده موبایل در جهان هموار شود. در واقع به گفته ژائو، آنر تا سال ۲۰۲۰ به یکی از ۵ برند اصلی اصلی در زمینه اسمارت فون تبدیل خواهد شد و تا سال ۲۰۲۲ نیز به جمع سه کمپانی برتر می پیوندد؛ این یعنی آنر انتظار دارد به صورت همزمان با هواوی در جمع سه برند برتر باشد.

در این صورت، در جمع سه کمپانی برتر جای زیادی برای دیگر فعالان این حوزه باقی نخواهند ماند. فعلاً می توان حدس زد که هواوی انتظار دارد سه کمپانی برتر در نهایت خودش، آنر و اپل باشند؛ زیرا بعید است که سامسونگ زودتر از اپل بازی را ببازد.

در این رویداد ژائو به تفصیل درباره تکنولوژی ۵G صحبت کرد و توضیح داد که چطور هواوی و آنر جزو اصلی ترین بازیگران این حوزه بوده اند؛ حتی بیشتر از رقبا. او همچنین به صحبت درباره رشد چشمگیر آنر طی سالیان اخیر پرداخت و ادامه داد که کمپانی حالا به جای اهداف کوتاه مدت، روی اهداف بلند مدت متمرکز شده است.

با این حال هیچ بخشی از سخنان او به ارائه جزییات بیشتر درباره موبایل مرموز ۵G اختصاص نیافت و او صرفاً به این بسنده کرد که باید منتظر اولین موبایل ۵G جهان در سال ۲۰۱۹ باشیم. ناگفته نماند که کمپانی های دیگر هم چنین ادعایی را مطرح کرده اند و هم اکنون ال جی و هواوی هم هدفی مشابه را دنبال می کنند. شاید بتوان گفت که هواوی نخستین موبایل ۵G آنر را به عنوان نخستین موبایل ۵G خود تلقی می کند و در این صورت ادعای هر دو برند صحیح خواهد بود.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato