توییتر انتخاب نحوه نمایش توییت‌ها در تایملاین را به دست شما می‌سپارد

توییتر انتخاب نحوه نمایش توییت‌ها در تایملاین را به دست شما می‌سپارد

توییتر ساعاتی پیش از تغییر بسیار بزرگی در پلتفرم خود پرده برداشت. تیم پشتیبانی این شبکه اجتماعی با انتشار یک رشته توییت اعلام کرد که به زودی کاربران می‌توانند نحوه نمایش توییت‌ها در تایملاین را به انتخاب خود و به طور دستی تغییر بدهند.

با اضافه شدن یک گزینه جدید به تنظیمات توییتر، کاربران می‌توانند دیدن توییت‌های تایملاین را به شیوه الگوریتمی فعلی ادامه داده یا اینکه حالت نمایش بر اساس زمان انتشار را انتخاب کنند. در حالت دوم جدیدترین توییت‌ها، بالاتر از سایر توییت‌ها در تایملاین به نمایش در خواهند آمد.

توییتر با دادن حق انتخاب به کاربر، می‌خواهد طرفداران هر دو سیستم را راضی نگه دارد

تا زمانی که این گزینه به تنظیمات اپلیکیشن اضافه شود، توییتر به کاربرانش اجازه می‌دهد که «بهترین توییت‌ها را اول از همه ببینند» و فقط توییت‌هایی را مطالعه کنند که از پروفایل افرادی که فالو می‌کنند ارسال شده. در هر دو حالت، این سیستم الگوریتمی توییتر است که توییت‌های منتخب را برایتان به نمایش در می‌آورد. به گفته گردانندگان این شبکه اجتماعی، تحقیقات نشان داده که کاربران اول از همه دیدن توییت‌های مرتبط با خود را نسبت به سایر توییت‌ها ترجیح می‌دهند.

با این وجود جمع زیادی هم خواهان داشتن تایملاینی هستند که توییت‌ها در آن بر اساس زمان انتشار مرتب شده‌اند. بنابراین توییتر با دادن حق انتخاب به کاربر، تصمیم گرفته که طرفداران هر دو سیستم را از خود راضی نگه دارد.

خصوصیتی که به آن اشاره کردیم تا یکی دو هفته آینده و به طور رسمی به تنظیمات اپلیکیشن توییتر اضافه می‌شود.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato