پرسرعت‌ ترین بازیکنان فیفا 19 را اینجا ببینید

پرسرعت‌ ترین بازیکنان فیفا 19 را اینجا ببینید

در حالی که کمتر از یک هفته تا انتشار فیفا ۱۹ باقی مانده، الکترونیک آرتز همچنان به انتشار لیست‌های مختلفی از بهترین‌های این بازی در بخش‌های مختلف ادامه می‌دهد. در همین راستا، ساعاتی پیش هم لیست پرسرعت ترین بازیکنان فیفا ۱۹ منتشر شد.

جالب است که در این لیست خبری از سه بازیکن برتر فیفا ۱۹ یعنی کریستیانو رونالدو، لیونل مسی و نیمار نیست.

۲۰) لئون بیلی

۱۹) کیومایا

۱۸) تام بارکهویزن

۱۷) رایان فردریکز

۱۱۶) یوناس اگویری

۱۵) بیفوما

۱۴) جاناتان بیابیانی

۱۳) راشد محمد

۱۲) ماریتنز

۱۱) لویز ادوینکولا

۱۰) سادیو مانه

۹) مانه

۸) کومان

۷) اوبامیانگ

۶) یورگن دم

۵) لرویی سانه

۴) داگلاس کاستا

۳) گرت بیل

۲) کیلیان ام‌با‌په

۱) آداما

پرسرعت ترین بازیکنان فیفا 19

یکی از نکات جالب لیست بالا به قرار گرفتن کلیان ام‌با‌په مهاجم ۱۹ ساله باشگان پاریس سینت ژرمن در رتبه دوم در حالی که بازیکنان پرسرعتی همچون گرت بیل و سادیو مانه پشت سر او قرار دارند برمی‌گردد. تعدادی زیادی از افراد این لیست را بازیکن‌های ناشناخته تشکیل داده‌اند که به خاطر سرعت خوبشان قطعا گزینه مناسبی برای بخش آلتیمیت تیم، مخصوصا برای کاربرانی که قصد استفاده از پرداخت‌های درون برنامه‌ای بازی را ندارند به حساب می‌آیند.

جدا از پرسرعت ترین بازیکنان فیفا ۱۹ چندی پیش بهترین‌های لیستی از بهترین بازیکنان این بازی در بخش‌های مختلفی منتشر شده بود که در این تگ به آن‌ها دسترسی خواهید داشت. در ضمن فیفا جدید جدا از تحولاتی که در بخش گیم پلی نسبت به قسمت‌های پیشین دارد، شاهد بخش‌های تازه‌ای هم می‌شود که منتقدان آن‌ها را ستوده‌اند.

فیفا ۱۹ در تاریخ ۶ مهر برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، پی سی و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. البته در حال حاضر این بازی را می‌توانید با قیمتی نزدیک به یک میلیون و پانصد هزار تومان در بازارهای داخلی پیدا کنید. قیمت فوق نوجومی فیفا ۱۹ در ایران دلایل مختلفی دارد که در گزارشی به آن‌ها پرداختیم.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato