دنیای Red Dead Redemption 2 شامل نقشه نسخه قبلی هم خواهد بود

دنیای Red Dead Redemption 2 شامل نقشه نسخه قبلی هم خواهد بود

راک‌استار با عرضه هر بازی، استانداردهای ویدیو گیم را تا حد زیادی ارتقا می‌دهد و می‌توان حدس زد که این اتفاق با عرضه Red Dead Redemption 2 هم رخ خواهد داد. طبق اطلاعاتی که ساعاتی پیش در سطح اینترنت منتشر شد، به نظر می‌رسد که RDR 2 به قدری بزرگ است که نقشه قسمت پیشین را هم درون خود جای داده است.

طی پستی که سایت هلندی Inside Gamer از گفتگو با سازندگان بازی منتشر کرده، باید منتظر حضور نقشه Red Dead Redemption 1 در قسمت دوم باشیم. البته این نقشه هم‌گام با پیشرفت دیگر بخش‌های بازی بزرگ‌تر شده و شامل جزییات و قسمت‌های مختلف جدیدی خواهد شد.

با توجه به این که این موضوع، توسط سازندگان بازی در راک‌استار تایید شده است، باید منتظر بازگشت به مناطقی همچون بلک واتر که بخش زیادی از قسمت اول در آن‌جا جریان داشت باشیم.

Red Dead Redemption 2
با این اوصاف به نظر می‌رسد که نقشی که چندی پیش از Red Dead Redemption 2 لو رفته بود، واقعی است.

از سمت دیگر و از‌ آن‌جایی که شخصیت اصلی Red Dead Redemption یعنی جان مارستون به عنوان یکی از کاراکترهای جانبی در کنار آرتور نقش مهمی را در داستان RDR 2 ایفا خواهد کرد، بعید نیست که ماجرای سفر به منطقه‌ای که قسمت اول بازی در آن رخ داد، به داستان Red Dead Redemption 2 ربط پیدا کند.

وقایع داستانی Red Dead Redemption 2 در سال ۱۸۹۹ اتفاق می افتند که ۱۲ سال قبل تر از اتفاقات قسمت پیشین محسوب می شود. قسمت اول دو دهه بعد پایان دوران غرب وحشی جریان داشت اما داستان آن عمدتاً در شهرک های روستایی و بیابان های بزرگ روایت می شد.

Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۴ آبان برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. همچنین طی هفته‌ای که گذشت دومین تریلر از گیم‌پلی بازی نیز در دسترس قرار گرفت که تحلیل کامل آن را می‌توانید در این مطلب مطالعه کنید.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato