انتشار رندرهای رسمی از هواوی میت 20 به همراه لیست قیمت موبایل‌های این خانواده

انتشار رندرهای رسمی از هواوی میت 20 به همراه لیست قیمت موبایل‌های این خانواده

طی هفته ای که گذشت شاهد انتشار چندین رندر مطبوعاتی از موبایل هواوی میت ۲۰ پرو بودیم که شمایل کلی دستگاه را به نمایش در می آوردند. حالا نوبت به مدل استاندارد هواوی میت ۲۰ رسیده تا سوژه آخرین افشاگری ها باشد و اخیراً رندرهایی رسمی از این اسمارت فون اندک ارزان قیمت تر در فضای مجازی منتشر شده است.

هواوی میت 20

با نگاهی به این تصاویر، پنل جلویی میت ۲۰ چند تفاوت مهم با میت ۲۰ پرو دارد. پیش از هر چیز نمایشگر امولد، لبه تا لبه و ۶.۳ اینچی میت ۲۰ پرو جای خود را به پنلی تخت و ۶.۵ اینچی در میت ۲۰ داده که انتظار می رود از نوع LCD باشد. از نظر حاشیه نمایشگر به نظر می رسد که حاشیه زیرین میت ۲۰ اندکی از مدل پیشرفته تر کمتر است و در کنار حاشیه های باریک طرفین و بریدگی قطره ای شکل نمایشگر، نسبت نمایشگر به بدنه بالایی ارائه می کند. گفتنی است که در بریدگی این موبایل، خبری از تعبیه تکنولوژی تشخیص سه بعدی چهره نیست.

از نظر پنل پشتی، میت ۲۰ کاملاً به میت ۲۰ پرو شبیه است اما صرفاً یک تفاوتی اساسی با آن دارد؛ اسکنر اثر انگشت میت ۲۰ پرو برخلاف اسکنر میت ۲۰ که زیر ماژول های دوربین قرار گرفته، زیر نمایشگر تعبیه خواهد شد. حالا که صحبت از دوربین شد باید افزود که دوربین اصلی میت ۲۰ رزولوشنی ۲۰ مگاپیکسلی دارد و از یک سنسور مونوکروم ۱۲ مگاپیکسلی و یک سنسور عریض ۸ مگاپیکسلی بهره می برد.

از رندرهای هواوی میت ۲۰ که بگذریم اخیراً قیمت گذاری دیوایس های این خانواده نیز فاش شده است. باید اشاره کرد که قیمت های افشایی، قیمت هایی هستند که به خرده فروشان سخت افزار ارائه می شود و بنابراین مشتریان در نهایت باید چیزی معادل ۵۰ الی ۱۰۰ دلار بیشتر بپردازند. نکته دیگر هم اینکه که قیمت های فاش شده، به فرانک سوییس هستند.

بنابر لیست منتشر شده، هواوی میت ۲۰ ۱۲۸ گیگابایتی با قیمت ۷۹۹ فرانک یا ۸۰۵ دلار لیست شده که این یعنی قیمت مشتریان چیزی بین ۸۵۰ الی ۹۰۰ دلار خواهد بود. متاسفانه میزان حافظه رم مشخص نشده اما با درنظرگیری موبایل های قبلی هواوی، احتمالاً باید منتظر حافظه ۴ گیگابایتی رم باشیم. این موبایل ضمناً در رنگ های مشکی، آبی و شفقی از راه می رسد.

وقتی نوبت به هواوی میت ۲۰ پرو می رسد، قیمت پایه به ۹۹۹ فرانک افزایش می یابد که حدوداً معادل ۱۰۱۰ دلار است و احتمالاً در قیمت نهایی مصرف کننده به ۱۱۰۰ دلار برسد. درست مثل مدل استاندارد، این مدل هم به ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی تجهیز شده اما همراه با حافظه رم ۶ گیگابایتی از راه می رسد. میت ۲۰ پرو هم در همان سه رنگ مدل استاندارد عرضه می شود.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato