ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

گوگل ترنسلیت در هر روز 134 میلیارد لغت ترجمه می کند

گوگل ترنسلیت یکی از بهترین سرویس های ترجمه خودکاری است که هم اکنون روی کره خاکی یافت و در هر روز، تعداد بسیار زیادی از مردم به استفاده از آن می پردازند. کمپانی گوگل در ...

شایان ضیایی
نوشته شده توسط شایان ضیایی | ۱۷ مهر ۱۳۹۷ | ۱۸:۵۹

گوگل ترنسلیت یکی از بهترین سرویس های ترجمه خودکاری است که هم اکنون روی کره خاکی یافت و در هر روز، تعداد بسیار زیادی از مردم به استفاده از آن می پردازند. کمپانی گوگل در مراسم «Made by Google» امروز اعلام کرد که در هر روز، بالغ بر 134 میلیارد لغت به 100 زبان مختلف از طریق این سرویس ترجمه می شود.

ریک استرلوه، نایب رییس ارشد واحد سخت افزار گوگل در حالی که به این آمار اشاره می کرد توضیح داد که گوگل چطور سیستم های خود را بهینه سازی کرده تا مردم با سرعت بیشتری به اطلاعات مورد نظر خود دست یابند. او در بخشی از سخنرانی اش گفت «حالا افراد بیشتری می توانند آنچه که می خواهند بگویند را بیان کنند».

گوگل سرویس ترنسلیت را در سال 2006 در دسترس عموم قرار داد و این مترجم از آن زمان با بهبودهای فراوان همراه بوده. گوگل ترنسلیت هم اکنون از 103 زبان پشتیبانی می کند و بنابر آمار ماه مه 2017، روزانه 500 میلیون نفر به استفاده از آن در سراسر جهان می پردازند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی