در تصاویر رسمی از موبایل لنوو S5 Pro، دوربین موبایل‌های رقیب زیر سوال می‌روند

برخلاف آنچه از شایعات بر می آمد، به نظر می رسد که موبایل لنوو Z5 Pro، پرچمداری که به چهار دوربین مجهز خواهد بود قرار است پس از موبایل لنوو S5 Pro که روز ۱۸ اکتبر معرفی می شود به جهانیان نشان داده شود. لنوو S5 Pro قرار است تنها به یک دوربین دوگانه در پشت مجهز باشد و مدتی پیش نمونه تصاویر ثبت شده با دوربین تله فوتو آن در فضای مجازی منتشر شد؛ اما حالا به اطلاعاتی بیشتر و رسمی درباره دوربین دستگاه دست یافته ایم.

این اطلاعات تازه در تصاویر تیزر جدید لنوو منتشر شده اند. لنوو در اولین تصویر به سراغ شیائومی می ۸ لایت می رود و آن را به خاطر نداشتن دوربین تله فوتو، یارای مقابله با خود نمی داند. در تصویر دوم هم قابلیت های تصویربرداری آنر ۸X در شرایط کم نور زیر سوال رفته؛ زیرا این موبایل به سنسورهای ۲۰ و ۱۲ مگاپیکسلی S5 Pro مجهز نیست.

در دو تصویر بعدی هم شیائومی اصلی ترین سوژه حمله لنوو است. از یک طرف Mi 8 SE به خاطر نداشتن لنزی با گشودگی دهانه کمتر (f/1.9 در برابر گشودپی دهانه لنز f/1.9 لنوو) مورد انتقاد قرار گرفته و از طرف دیگر، قابلیت های مبتنی بر هوش مصنوعی شیائومی می ۸ هم زیر سوال رفته اند. در عوض لنوو S5 Pro ظاهراً به دوربین دوگانه سلفی و حالت «Superior Selfie» مجهز شده که قوت خود را از هوش مصنوعی می گیرد.

لنوو در این تصاویر تیزر تمام تلاش خود را به کار گرفته تا برتری اش نسبت به دو رقیب بزرگ و قدیمی را به نمایش در آورد. همانطور که در یکی از این تصاویر می توان دید لنوو S5 Pro به بریدگی نمایشگر هم مجهز شده اما این کمپانی وعده داده که در موبایل Z5 Pro دیگر خبری از این بریدگی نخواهد بود.

لنوو S5 Pro

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟