افزایش قیمت خودرو های داخلی در بازار + جدول

افزایش قیمت خودرو های داخلی در بازار + جدول

افزایش قیمت خودرو های داخلی در بازار + جدول

افزایش قیمت خودرو که در ماه‌ های گذشته در بازار اتفاق افتاد؛ اگر غیر رسمی هم بود، حال خودروسازان طرح پیشنهادی افزایش ۵۰ درصدی نرخ را به صورت رسمی روی میز دارند.
با وجود اینکه تغییرات خاصی در بازار ارز رخ نداده است، بازار خودرو با توجه به اینکه زمزمه افزایش ۵۰ درصدی قیمت از سوی خودروسازان به گوش میرسد روز شنبه ۱۹ آبان ماه را با افزایش قیمت آغاز کرد.
صنعت خودروسازی ایران یک صنعت نیمه‌ خصوصی است که اعمال سیاست‌ های انحصاری هم نتوانسته این صنعت را به موتور محرکه مناسبی برای اشتغال سازنده در کشور تبدیل کند. عموما خودروسازان با افزایش جهشی قیمت ‌ها چند صباحی روی پای خود می ‌ایستند و درآمدهای حاصله را به جای بهبود کیفیت محصول صرف هزینه‌ های جاری می‌ کنند.


در بازار معاملات خرید و فروش خودرو پژو پارس با افزایش یک میلیون تومانی با قیمت ۷۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، دنا با افزایش یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی با قیمت ۷۹ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۷۱ میلیون  و ۵۰۰ هزار تومان، پراید ۱۱۱ با قیمت ۳۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، و سمند ال‌ ایکس با افزایش یک میلیون تومانی با قیمت ۵۵ میلیون تومان فروخته می‌ شود.
پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با قیمت ۶۰ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ GLX‌ با قیمت ۵۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، سمند EF7 با افزایش یک میلیون تومانی با قیمت ۵۸ میلیون تومان و پژو ۲۰۶ صندوق دار با قیمت ۷۲ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌ گیرد.
استعلام قیمت خودرو های داخلی از بازار تهران و کرج روز شنبه ۱۹ آبان ماه:

قیمت خودرو

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل