راهنمای بتل پس فورتنایت فصل ششم [هفته هفتم و هشتم]

چالش های دو هفته اخیر فورتنایت نسبت به هفته های گذشته بیشتر روی درگیری و استفاده از سلاح ها تمرکز دارند.

هفته هفتم بتل پس فورتنایت

 • پیدا کردن جعبه مهمات (7 عدد)
 • صدمه زدن به دشمنان با هدشات (500 واحد): برای این کار بهترین انتخاب شما استفاده از شاتگان ها یا کلت ها از فاصله نزدیک است اما اگر به مهارت خود با تک تیرانداز اعتماد دارید می توانید شانس خود را از فاصله دور هم امتحان کنید.
 • صدمه زدن به دشمنان در یک بازی (3 مرحله ای)
 • نابود کردن اشیای مختلف در بازی (50 درخت، 25 سنگ، 10 ماشین): اگر بتوانید یک آر پی جی یا مینی گان پیدا کنید کار شما برای این چالش خیلی راحت تر می شود.
 • گذر از حلقه های معلق در هنگام سقوط آزاد (20 عدد): برای کامل کردن این چالش شما باید در حالت سقوط آزاد (قبل از باز کردن چتر) از حلقه هایی که در دنیای بازی قرار گرفته عبور کنید. البته این حلقه ها همیشه در مناطق خوبی قرار نگرفته اند و برای رد کردن آنها ممکن است دچار مشکل شوید.

 • پر کردن جان به شیوه های مختلف: برای کامل کردن این چالش شما باید به ترتیب 5 عدد سیب، 4 بانداژ، یک جعبه کمک های اولیه و دو Slurp Juice مصرف کنید.
 • کشتن سه دشمن در Pleasant Park

چالش مخفی: بعد از باز کردن لودینگ اسکرین هفته هفتم می توانید در گوشه راست و بالای قایق ستاره بتل پس را مشاهده کنید. ستاره مخفی در جزیره جدید بازی و در نقطه مشخص شده در نقشه قرار دارد.

هفته هشتم بتل پس فورتنایت

 • رفتن به دو منطقه مختلف در یک بازی (چند مرحله ای): مرحله اول: Retail Row و Lonely Lodge، مرحله دوم Junk Junction و Pleasant Park، مرحله سوم Flush Factory و Fatal Fields، مرحله چهارم Haunted Hills و Lazy Links، مرحله پنجم Tomato Temple و Shifty Shafts. در نزدیکی تمامی این مناطق می توانید ماشین و موتورهای Quadcrasher پیدا کنید که حرکت میان این نواحی را آسان تر می کنند.
 • رقصیدن با مجسمه های ماهی در نواحی مختلف (7 عدد): در هفته هشتم در 18 نقطه از دنیای بازی ماهی هایی روی دیوار اتاق ها و خانه ها نصب شده اند که شما باید آنها را پیدا کرده و از ایموت های خود در نزدیکی آنها استفاده کنید. اینکه ماهی ها برعکس چالش های قبلی از این نوع (اردک ها یا عروسک کوتوله ها) صدایی تولید نمی کنند چالش را سخت تر می کند. مکان تمامی ماهی ها در نقشه زیر مشخص شده اند.

 • کشتن دشمنان با استفاده از Six Shooter یا Heavy Assault Rifle (دو نفر)
 • کسب 3 امتیاز در بازی های شلیک به پرنده (3 عدد): این چالش تکرار یکی از چالش های فصل گذشته است. مکان این بازی در نقشه زیر مشخص شده است.

 • کسب Trick Point در وسایل نقلیه: شما با پریدن از نقاط بلند و معلق ماندن در هوا می توانید امتیاز کسب کنید. مکان تمامی Quadcrusherها در نقشه زیر مشخص شده است.

 • رفتن به مناطق مختلف در یک بازی: این چالش از چالش هفته هفتم کمی سخت تر است چون شما باید در یک بازی به چهار منطقه مختلف بروید.
  Junk Junction -> Pleasant Park -> Leaky Lake -> Lazy Links
  Haunted Hills -> Pleasant Park -> Leaky Lake -> Lazy Links
  Fatal Fields -> Salty Springs -> Dusty Divot -> Retail Row

 • استفاده از Grappler، Launch Pad و Rift to Go

ستاره مخفی: ستاره مخفی این هفته در نقشه زیر مشخص شده است.

malltina

مطالب مرتبط

نمرات The Last of Us Part 2 بهترین بازی پلی استیشن 4 منتشر شد

گروه بزرگی از سایت‌های معتبر معتقد هستند که ساخته جدید ناتی‌داگ توانسته ویدیو گیم را چه در روایت داستان و چه تجربه واقع‌گرایانه از گیم‌پلی به سطحی برساند که پیش از این آن را مشاهده نکرده بودیم.در ویجیاتو بخوانید... ادامه مطلب

بهترین بازی های سال 2019 ویجیاتو مشخص شدند [تماشا کنید]

بعد از نزدیک به دو هفته بالاخره نوبت به اصلی‌ترین جایزه‌ی سال رسید: بهترین بازی سال 2019اما این بار مشابه سال‌های گذشته که در دیجیاتو ما را دنبال کردید، می‌خواهیم نه یک بازی، بلکه ده بازی برترمان را به شما معرفی کنیم و اندکی راجع به همه آن‌ها صحبت کنیم. گرچه مفصلا راجع به تک به... ادامه مطلب

با بهترین بازی موبایل سال آشنا شوید

از زمانی که بازی‌های موبایلی در ذهن مخاطبین و گیمرها صرفا سرگرمی‌هایی کوچک برای پر کردن اوقات فراغتی محدود محسوب می‌شدند مدت‌ها گذشته. این روزها تمام گیمرها قبول کرده‌اند که پلتفرم موبایل نیز مانند تمام پلتفرم‌های دیگر می‌تواند میزبان عناوین بزرگ و کوچکی باشد که تاثیری شگرف در این صنعت رو به رشد می‌گذارند.تحریریه ویجیاتو... ادامه مطلب

با بهترین طراحی جهان در بازی‌های سال ۲۰۱۹ آشنا شوید

یکی از رسالت‌های هر بازی خوبی، غرق کردن ما در دنیایی کاملاً متفاوت با دنیای واقعیست و ایجاد این احساس که واقعاً به آن جهان مجازی تعلق داریم. این کاری نیست که هر بازی‌سازی به راحتی از پسش برآید. یک محیط خوب ترکیبی از اتمسفرسازی درست، توپوگرافی فکرشده، معماری چشم‌نواز و بی‌شمار فعالیت سرگرم‌کننده است.تمام... ادامه مطلب

با بهترین بازی ورزشی یا خانوادگی سال آشنا شوید

وقتی صحبت از بهترین بازی‌ 2019 یا هر سال دیگری باشد باشد، بازی‌های ورزشی و خانوادگی از جمله عناوینی هستند که به راحتی از یادها می‌روند. اما تلاش ما بر این بوده که هیچ بازی خوبی را از لیست بهترین‌های سال جا نیندازیم. این‌ها نامزدهای بهترین بازی ورزشی یا خانوادگی هستند و برخی از آن‌ها... ادامه مطلب

با بهترین بازی با ژانر ترکیبی سال ۲۰۱۹ آشنا شوید

در نسل هشتم از بازی‌های ویدیویی، احتمالاً مهم‌ترین اتفاقی که افتاد ظهور انبوهی بازی نوآورانه بود که متوجه شدند نیازی به پایبندی کامل به ژانرهای از پیش تثبیت شده نبوده و می‌توان با ادغام بهترین عناصر بهترین ژانرها، تجربه‌ای خلق کرد که هیچوقت مشابه‌اش را ندیده‌ایم.تمام بازی‌هایی که تحریریه ویجیاتو رای به حضور آن‌ها در... ادامه مطلب

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟