نسخه جدید Dragon Age احتمالا به‌زودی معرفی می‌شود

نسخه جدید Dragon Age احتمالا به‌زودی معرفی می‌شود

نسخه جدید Dragon Age احتمالا به‌زودی معرفی می‌شود

به نظر‌ می‌رسد که بعد از مدت‌ها انتظار، استودیو بایوور قصد رونمایی از نسخه جدید Dragon Age را دارد.

کیسی هادسون به عنوان مدیرعامل این استودیو خوشنام اعلام کرد که طرفداران مجموعه دراگون ایج باید منتظر اخبار جدیدی در رابطه با این فرنچایز طی ماه آینده میلادی باشند. هادسون می‌گوید که این اخبار از اهمیت بالایی برخوردار بوده و خود او هم برای اعلام آن‌ها هیجان زده است.

اشاره به انتشار اخبار جدید در رابطه با دراگون ایج طی ماه دسامبر و این موضوع که مراسم The Game Awards 2018 هم در همین ماه برگزار می‌شود، این گمانه زنی را به وجود آورده که بایوور قصد انتشار تریلر و رونمایی از نسخه جدید Dragon Age طی همین مراسم را دارد. رونمایی بازی جدید هنوز به طور رسمی توسط بایوور تایید نشده اما از آن‌جایی که ۴ سال از انتشار آخرین نسخه از این سری می‌گذرد، این موضوع چندان دور از انتظار نیست.

نسخه جدید Dragon Age

پیش از این هم کیسی هادسون گفته بود که بایوور صراحتا برای ساخت قسمت‌های بعدی مس افکت و دراگون ایج برنامه دارد و حتی بعضی از تیم‌های این استودیو در حال کار روی پروژه‌هایی مخفی و معرفی نشده‌ای هستند.

از سال ۲۰۱۴ تا امروز، به جز دو محتوای قابل دانلود برای بازی Dragon Age: Inquisition محتوای جدیدی مبتنی بر این سری منتشر نشده است. قسمت اول دراگون ایج در سال ۲۰۰۹ برای پی سی، پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ عرضه شد. موفقیت‌های چشم‌‌گیری این نسخه باعث شد تا بایوور با فاصله دو سال نسخه دوم را عرضه کند که در رسیدن به کیفیت قسمت پیشین ناکام ماند.

در نهایت Dragon Age: Inquisition سال ۲۰۱۴ برای کنسول‌های هر دو نسل و پی سی عرضه شد و به عقیده تعداد زیادی از سایت‌ها و نشریات، یکی از بهترین عناوین آن سال محسوب می‌شود. جدا از این موارد، بایوور تایید کرده که طی مراسم TGA  ۲۰۱۸ باید منتظر نمایش جدیدی از عنوان مورد انتظار Anthem باشیم.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل