چگونه با کد 4 رقمی برای کارت سوخت المثنی ثبت نام کنیم؟

چگونه با کد 4 رقمی برای کارت سوخت المثنی ثبت نام کنیم؟

با افزایش ناگهانی قیمت دلار در ایران و ثابت ماندن قیمت ریالی بنزین، بازار پر سودی برای قاچاقچیان سوخت در ایران به وجود آمده است. ایران قصد دارد دوباره پروژه کارت سوخت را که چند سالی بود غیر فعال شده بود راه اندازی کند.
احتمالا سامانه هوشمند کارت سوخت ظرف چند ماه آینده فعال می‌ شود. هدف از سامانه کارت سوخت مدیریت درمصرف سوخت و جلوگیری از قاچاق سوخت است.

کارت سوخت المثنی

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اطلاعیه شماره ۴ خود، امکان ثبت نام کارت سوخت المثنی با کد دستوری #۴* را برای گوشی های هوشمند اعلام کرد.
به منظور رفاه حال هموطنان عزیز و تسریع در ثبت‌نام مالکان خودرو و موتورسیکلت برای صدور کارت سوخت المثنی، امکان ثبت‌ نام از طریق تمامی گوشی های تلفن همراه (اعم از هوشمند و معمولی) با استفاده از شماره گیری کد دستوری #۴* (ستاره ۴ مربع) نیز فراهم شده است.
مالکان خودرو و موتورسیکلت برای استفاده از این سرویس ثبت ‌نام می ‌توانند برابر برنامه زمان‌ بندی بر اساس آخرین رقم شماره تلفن همراه مالکان از صبح امروز چهارشنبه  (۷ آذر ماه ۱۳۹۷) تا پایان مهلت ثبت نام (۹۷/۹/۲۴)،  با شماره گیری این کد دستوری و ثبت اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت نام درخواست کارت سوخت المثنی اقدام نمایند.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato