همه چیز درباره آیفون 13
تقدیر بنیاد سینمایی فارابی از همراه اول بخاطر ورود به حوزه تولید محتوا

تقدیر بنیاد سینمایی فارابی از همراه اول بخاطر ورود به حوزه تولید محتوا

«علیرضا تابش» مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی در جلسه شورای سیاست‌گذاری جشنواره کودک آنلاین با تاکید بر این موضوع که در حال حاضر اپراتورها برسر خام فروشی اینترنت با هم رقابت می‌کنند، از همراه اول بخاطر تلاش برای تولید محتوا و عرضه محتوای بومی تقدیر کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، «سید جمال هادیان» دبیر جشنواره کودک آنلاین در این جلسه با تاکید بر اینکه ۲۷ آذرماه آخرین مهلت ثبت نام در این جشنواره است، گفت:

«دبیرخانه جشنواره کودک آنلاین خارج از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با همراهی همراه اول تجهیز و آغاز به کار کرده است.»

جشنواره کودک آنلاین

«علیرضا تابش» مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی هم در این جلسه با تشکر از همراه اول بابت مشارکت در جشنواره کودک آنلاین تصریح کرد:

«در حال حاضر اپراتورها در کشور بر سر خام فروشی اینترنت با هم رقابت می‌کنند، همراه اول در حال تلاش برای تولید محتوا و عرضه محتوای بومی است. من به نوبه خودم از همراه اول تشکر می‌کنم که به این حوزه وارد شده‌است و امیدوارم در پخش و عرضه محتوای این جشنواره موفق عمل کنند.»

او در مورد وظیفه بنیاد فارابی اظهار کرد که وظیفه این بنیاد حمایت از تولید محتوا در حوزه سینمای کودک و نوجوان است و به همین دلیل هر سال در اصفهان جشنواره‌ای در این خصوص برگزار می‌شود.

تابش می‌گوید رویکرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این جشنواره ایجاد نگاه تخصصی به شبکه‌های اجتماعی است. به اعتقاد او این موضوع فرصت مناسبی برای گفتمان سازی است و به همین بهانه متخصصان حوزه رسانه می‌توانند دیدگاه‌شان را در این زمینه مطرح کنند:«برگزاری این جشنواره زمینه آموزش به والدین را فراهم می‌کند و موجب تقویت دیدگاه‌های انتقادی کودک در فضای مجازی می‌شود به طوری که کودکان هر موضوع مطرح شده‌ای را در فضای مجازی باور نمی‌کنند.»

گفتنی‌ست که ثبت‌نام در این جشنواره از ۲۸ آبان ماه آغاز شده‌است و تا ۲۷ آذر ماه ادامه خواهد داشت و در ۲۵ دی ماه آثار و ایده‌های راه‌ یافته به بخش مسابقه معرفی خواهند شد. زمان نهایی برگزاری این جشنواره نیز بهار ۱۳۹۸ خواهد بود.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato