رونمایی کوالکام از مودم ۹۲۰۵؛ ۷۰ درصد صرفه‌جویی در مصرف انرژی

کوالکام مودم LTE جدیدی را برای اینترنت اشیاء معرفی کرده که از نظر مصرف انرژی و کارایی بهبودهای قابل توجهی را به همراه دارد.

مودم کوالکام ۹۲۰۵ LTE از چندین استاندارد شبکه دوربرد با مصرف پایین (LPWA) از جمله LTE-M،  NB-IoT و ۲G پشتیبانی کرده و در مقایسه با نسل قبلی MDM9206 مصرف انرژی را تا ۷۰ درصد کاهش می دهد.

فرستنده و گیرنده مادون قرمز این چیپست از ۲۳ باند در محدوده طیف های ۴۵۰ مگاهرتز تا ۲.۱ گیگاهرتز پشتیبانی کرده و از قابلیت های مکان یابی جغرافیایی، امنیت مبتنی بر سخت افزار و ابزارهای ویژه توسعه دهندگان بهره می برد.مودم کوالکام ۹۲۰۵ 

در کنار تمام این مزیت ها سایز مودم نسبت به MDM9206 تا نصف کاهش پیدا کرده است. «ویری وانگی»، مدیر محصول کوالکام اروپا درباره این دستگاه می گوید:

از نظر ما این محصول نسبت به تمامی تراشه های دیگر بازار برتری دارد و چندین سال در خطوط تولید باقی می ماند. این مودم نتیجه سرمایه گذاری قابل توجهی است که تعهد ما را نشان می دهد. نوآوری های ارائه شده در مودم کوالکام ۹۲۰۵ LTE در پشتیبانی از ۶ میلیارد دستگاهی که تا سال ۲۰۲۶ به اینترنت اشیاء می پیوندد نقشی حیاتی دارد.

یکی دیگر از مزایای محصول جدید سازگاری با نرم افزاری lte قبلی کوالکام است و از اینرو مشتریان برای تغییر مودم های خود نیازی به انجام کارهای اضافی ندارند. به گفته وانگی مودم کوالکام ۹۲۰۵ LTE بر اساس نسل قبلی و به صورت ویژه برای اینترنت اشیاء طراحی شده است. به لطف سازگاری این تراشه با نسل های قبلی ارتقای سیستم ها سریع و آسان صورت خواهد گرفت.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟