همه چیز درباره آیفون 13
افزایش 23 میلیونی قیمت پژو 207 دستی توسط ایران خودرو- دی ماه 97

افزایش 23 میلیونی قیمت پژو 207 دستی توسط ایران خودرو- دی ماه 97

قیمت جدید پژو ۲۰۷ دستی با رینگ فولادی ویژه دی ماه ۹۷ از سوی ایران خودرو تعیین گردید. خودروهایی که قیمت جدیدشان از سوی ایران خودرو مشخص شده است، فروش فوری آنها طی روزهای آینده آغاز خواهد شد. اعلام قیمت پژو ۲۰۷ دستی در شرایطی انجام می شود که نسخه اتوماتیک این خودرو در بازار با قیمتی در حدود۱۲۰ میلیون تومان عرضه می شود و قیمت پژو ۲۰۷ صندوق دار نیز که چند هفته قبل ۱۰۴ میلیون تومان اعلام شده بود در بازار به حدود ۱۳۵ میلیون تومان افزایش یافته است.

بنابراین می توان گفت که قیمت اعلام شده برای این خودرو هنوز تا قیمت های حاشیه بازار اختلافی معنادار دارد و بعید نیست که در هفته های آینده شاهد افزایش مجدد قیمت پژو ۲۰۷ توسط ایران خودرو باشیم. در واقع در این صورت باید گفت که ایران خودرو استفاده از روش افزایش پلکانی قیمت ها را در راستای کاهش شوک مد نظر خود قرار داده است.

پژو ۲۰۷i جدید داراى موتور TU5 با توان ۱۰۵ اسب بخار و گشتاور ۱۴۲ نیوتن متر و امکانات و آپشن هایی نظیر سیستم مولتی مدیا ۷ اینچی لمسی و پخش DVD و سیستم رهیاب، غربیلک فرمان طرح جدید به همراه کلیدهاى کنترلی، کروز کنترل، کیسه هواى راننده و سرنشین جلو، دوربین دید عقب، سنسور دنده عقب، چراغ هاى جدید جلو ( داراى چراغ روز )، چراغ هاى جدید عقب و آینه هاى جانبی مجهز به راهنما عرضه می شود.
نسخه‌ های جدیدتر ۲۰۷‌‌i از پشت‌ آمپر مشکی رنگ بهره می‌ برند که از نظر ظاهر و جذابیت بهتر از نمونه‌ های سفید رنگ ابتدایی است.
‏۲۰۷i با توجه به نوع جاده هاى کشور، نوع سوخت موجود درکشور و آب و هواى مناطق مختلف ایران، متناسب سازى شده و با این موارد کاملاً همخوانى دارد. مصرف سوخت پائین موتور TU5 در کنار قدرت موتور بالاى آن از جمله مزایاى ۲۰۷i است.
‏۲۰۷i علاوه بر ایران خودرو در کشورهایى که شریک تجارى پژو محسوب مى شوند از قبیل برز‫یل، آرژانتین، مالزى، چین نیز تولید و عرضه و مى شود.

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato