حذف تخفیف و افزایش قیمت غیر رسمی پژو 207 صندوقدار توسط ایران خودرو

حذف تخفیف و افزایش قیمت غیر رسمی پژو 207 صندوقدار توسط ایران خودرو

با توجه به اینکه دعوتنامه تسویه حساب خریداران پژو ۲۰۷ صندوقدار با موعد تحویل تیرماه صادر شده است، شاهد این ماجرا هستیم که میزان تخفیف ۲۰۷ صندوقدار نسبت به ماه قبل کاهش یافته است.
ایران خودرو  تخفیف ۲۰۷ صندوقدار را برای متقاضیان  این خودرو با موعد تحویل خردادماه ۱۵ میلیون تومان در نظر گرفته بود. برای دارندگان حواله تیرماه این خودرو میزان تخفیف تغییر یافته که به احتمال فراوان برای خریداران با موعد تحویل ماه‌ های بعد این میزان به صفر خواهد رسید.پژو 207 صندوقدار

پژو ۲۰۷ صندوقدار باید به رقابت با خودروهایی نظیر دنا پلاس، تندر پلاس، بسترن B30، ام جی ۳۶۰ معمولی و نیز برلیانس H330 بپردازد و از آنجا که بسیاری از خانواده‌ های ایرانی به دنبال یک خودرو با فضای کافی برای سرنشینان هستند، ۲۰۷ صندوق دار رقابت سختی با خودروهای یاد شده خواهد داشت.
پژو ۲۰۷i صندوقدار اتوماتیک از بسیاری جهات با ۲۰۶ صندوق دار یکسان است و تنها می تواند از نظر ظاهری اندکی نسبت به محصول قدیمی ایران خودرو متفاوت جلوه کند.
‏۲۰۷i صندوقدار اتوماتیک با موتور کم مصرف TU5 با قدرت ۱۰۵ اسب بخار و گشتاور ۱۴۲ نیوتن متر و همراه با گیربکس اتوماتیک (AL4) به بازار عرضه خواهد شد.
از امکانات و آپشن های رفاهی پژو ۲۰۷i صندوقدار اتوماتیک باید به فرمان برقی، سیستم مالتی مدیا (USB, DVD و بلوتوث)، سیستم رهیاب ماهواره ای، غربیلک فرمان دارای کلید های کنترلی، کروز کنترل، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، دوربین دید عقب، سنسور دنده عقب، چراغ های جدید جلو، چراغ های روشنایی در روز، آینه های جانبی تاشونده و اسپویلر عقب اشاره کرد.

افزایش قیمت غیر رسمی پژو ۲۰۷ صندوق دار در شرایطی اتفاق می افتد که در بازار این خودرو با رقیبانی نظیر جک J4، بسترن B30، برلیانس H330 و امثالهم مواجه است و شاید از ارزش خرید چندان بالایی با قیمت های بیش از یکصد میلیون تومان برخودار نباشد. از این رو می توان گفت که احتمال تضعیف استقبال از این خودرو در ماه های آتی وجود دارد.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato