آیتونز و پشتیبانی از AirPlay 2 به تلویزیون‌ های هوشمند سامسونگ می‌ آید

سامسونگ ساعاتی پیش اعلام کرده که از این پس تمامی تلویزیون‌های تولید شده در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ این شرکت می‌توانند به آرشیو عظیم فیلم‌ها و سریال‌های سرویس آیتونز اپل دسترسی داشته باشند.

به لطف این همکاری، شما می‌توانید فیلم‌ها و سریال‌های آیتونز را مستقیما از طریق تلویزیون خریداری کرده یا حتی آن‌ها را کرایه کنید. تمامی این محتواها از طریق یک اپلیکیشن اختصاصی برای اسمارت تی وی‌های سامسونگ در دسترس کاربران قرار می‌گیرند. همچنین اعلام شده که تلویزیون‌های شرکت کره‌ای پشتیبانی از AirPlay2 برای استریم استاندارد وای فای را هم به قابلیت‌های خود اضافه خواهند کرد.

دو اپلیکیشن iTunes Movies و TV Shows قرار است برای ۱۰۰ کشور منتشر شده و در تمامی اسمارت تی وی های سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ سامسونگ قابل اجرا باشند. با این حساب، این نخستین باری است که اپل خارج از محیط ویندوز، به دیوایس‌های شخص ثالث اجازه می‌دهد که به آرشیو ویدیویی‌اش دسترسی پیدا کنند. همچنین شایعات حاکی از آنند که شرکت کوپرتینویی این روزها روی یک سرویس استریم ویدیوی اختصاصی برای ارائه در صد کشور دنیا نیز مشغول کار است.

گفته شده که سرویس استریمینگ اپل بیش از هر چیز، روی رقابت با نت‌فلیکس متمرکز خواهد بود و احتمالا بتوانید با پرداخت حق اشتراک ماهیانه به تمامی محتوای آن بدون محدودیت دسترسی پیدا کنید. حتی عده‌ای می‌گویند که اپل مثل نت‌فلیکس، برای ساخت برنامه‌های تلویزیونی اریجینال هم نقشه‌هایی در سر می‌پروراند.

اما در مورد پشتیبانی از AirPlay 2 گفته شده که تلویزیون‌های سامسونگ در ۱۹۰ کشور دنیا قادر به استفاده از آن برای استریم مستقیم محتواهایی مثل ویدیو، موزیک، پادکست و عکس از طریق دیوایس‌های اپل خواهند بود. همچنین در تلویزیون‌های سال ۲۰۱۹ غول کره‌ای باید انتظار پشتیبانی از دستیار هوشمند گوگل اسیستنت را نیز داشته باشیم.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟