همراه اول در دوشنبه‌ سوری ها به مشترکانش تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می‌دهد

همراه اول در دوشنبه‌ سوری ها به مشترکانش تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می‌دهد

اپراتور همراه اول طرحی به نام «دوشنبه سوری» راه‌اندازی کرده‌ است که در آن قرار است دوشنبه آخر هر ماه طرح‌ها و جوایز ویژه‌ای برای کاربران ارائه شود.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول با هدف افزایش رضایتمندی مشترکین، در قالب طرح «دوشنبه سوری» در آخرین دوشنبه هر ماه طرح‌های جذاب و ویژه‌ای در نظر گرفته است.

به علاوه هدایای در نظر گرفته برای هر «دوشنبه سوری» متنوع و متفاوت است و مشترکین هر ماه از هدایای آن مطلع خواهند شد.

اولین «دوشنبه سوری» همراه اول ۲۴ دی ماه برگزار می‌شود که این اپراتور همراه برای آن هدایای جذاب اینترنتی درنظر گرفته‌است. این بسته‌ها شامل دیتای ۱۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت یک روزه از ساعت ۵ تا ۱۹ است و بصورت تصادفی به کلیه مشترکین دائمی و اعتباری  اختصاص پیدا می‌کند.

دوشنبه سوری

اینطور که همراه اول می‌گوید امکان استفاده از  بسته های اینترنت «دوشنبه سوری» برای تمامی مشترکین همراه اول وجود دارد و مشترکانی که تمایل به شرکت در این طرح دارند می‌توانند از لحظات اولیه بامداد تا ۲۳ و ۵۹ دقیقه روز دوشنبه ۲۴ دی ماه (به مدت یک روز) فرصت دارند با شماره گیری کد دستوری ۵۴۱#*۱۰۰* بسته خود را فعال کنند.

همچنین مشترکانی که قبل از فعال سازی این بسته، سرویس اینترنت خود را فعال نکرده‌اند، ابتدا سرویس اینترنت برایش فعال می‌شود و پس از اتمام این بسته سرویس اینترنت برایش غیرفعال می‌شود.
همراه اولی‌ها می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به پرتال اینترنتی اپراتور اول مراجعه کنند.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato