ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

«دوشنبه سوری همراه اول» چیست و چگونه در آن شرکت کنیم؟

هر دوشنبه آخر ماه می‌توانید شانس خود را برای بردن یک بسته اینترنت یا مکالمه رایگان امتحان کنید.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۲۰ آبان ۱۴۰۲ | ۱۱:۴۸

طرح دوشنبه سوری همراه اول در آخرین دوشنبه هر ماه اجرا می‌شود و هدف آن جلب رضایت مشترکین با ارائه هدیه به آنهاست. برای شرکت در این طرح با ما همراه شوید تا درباره جزئیات آن بیشتر بدانید.

جایزه یا کادو گرفتن همیشه شیرین است، حال می‌خواهد یک شکلات تلخ باشد، یا یک بسته اینترنت یک گیگابایتی. اپراتور اول نیز این موضوع را در دستور کار خود قرار داده و با طرحی متفاوت، سال‌هاست که آخر هر ماه هدیه‌ای به مشترکین خود ارائه می‌دهد.کلیه مشترکین دائمی، اعتباری و انارستان همراه اول می‌توانند آخرین دوشنبه هر ماه، از ساعت 8 الی 23:59 می‌توانند در طرح دوشنبه سوری همراه اول شرکت کنند. شما با شرکت در این طرح می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن بسته‌ اینترنت رایگان یا مکالمه درون شبکه رایگان بیازمایید. این هدیه به صورت رندوم به مشترک اختصاص خواهد یافت و امکان انتخاب برای آن وجود ندارد.

کد دوشنبه سوری همراه اول

مشترکین همراه اول، دوشنبه پایان هر ماه می‌توانند کد دستوری #64*100* را شماره‌گیری کنند و از پیشنهادهای ویژه این اپراتور بهره‌مند شوند.

کد دوشنبه سوری همراه اول

پس از شماره‌گیری این کد، اگر به دنبال استعلام میزان باقیمانده هدیه خود هستید باید عدد 0 را بزنید، برای مشاهده اینکه چه بسته‌ای به شما تعلق خواهد گرفت عدد یک را ارسال کنید. در صورتی که به دنبال پیشنهاد طلایی نیز هستید بایستی عدد 2 را شماره‌گیری و ارسال کنید.

عنوانکد
مشاهده بسته هدیه1#*64*100*
مشاهده پیشنهاد طلایی2#*64*100*
استعلام هدیه0#*64*100*
راهنما9#*64*100*

کد دوشنبه سوری های همراه اول را در جدول بالا مشاهده می‌کنید. در صورتی که کد راهنما را بگیرید، توضیحاتی درباره این طرح برای شما پیامک خواهد شد.

دریافت هدیه از همراه من

مشترکین اپراتور اول برای شرکت در طرح دوشنبه‌سوری می‌توانند از اپلیکیشن همراه من استفاده کنند. این اپلیکیشن را می‌توانید از گوگل پلی، بازار یا مایکت دانلود و نصب کرد.

پس از دانلود و نصب آن، بایستی شماره تلفن همراه خود را درج و سپس منتظر پیامک تأییدیه باشید. با وارد کردن کد تأیید، می‌توانید وارد اپلیکیشن همراه من شوید و از خدمات همراه اول به صورت آنلاین بهره‌مند شوید. برای شرکت در طرح دوشنبه‌سوری بایستی پس از ورود به صفحه اول این اپ، به بخش طرح‌های تشویقی بروید و از آن استفاده کنید.

توجه داشته باشید این طرح تنها دوشنبه‌های آخر ماه در اپلیکیشن همراه من نمایش داده می‌شود.

جمع‌بندی و شرایط هدایای دوشنبه آخر ماه

در این مطلب با روش‌های دریافت هدیه دوشنبه سوری همراه اول آشنا شدیم. توجه داشته باشید هر مشترک در هر ماه تنها یکبار می‌تواند بسته هدیه دوشنبه سوری را فعال کند. بسته‌های هدیه فوق به طور همزمان با سایر بسته‌های اینترنت و مکالمه مشترک فعال می‌شود و این بسته‌ها، هیچ رزرو خودکاری ندارد.

لازم به یادآوری است در این طرح به هر یک از مشترکین به صورت تصادفی یکی از بسته‌های اینترنت رایگان یکروزه (5صبح تا 5عصر) از 500 مگابایت تا 100 گیگابایت یا بسته‌های مکالمه رایگان درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) از 10 دقیقه تا 100 دقیقه با مهلت استفاده 12 ساعت اختصاص داده می‌شود.

سؤالات متداول کاربران

آیا می‌توان به طور همزمان دو بسته دوشنبه‌سوری فعال کرد؟

خیر، در هر ماه تنها یکبار می‌توان بسته دوشنبه سوری را فعال کرد.

در صورتی که خط قطع یا یک طرفه باشد می‌توان در طرح دوشنبه‌سوری شرکت کرد؟

خیر، چنانچه سیم کارت در وضعیت قطع یکطرفه باشد، امکان فعالسازی این بسته وجود ندارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی