موتور سواری آخرالزمانی در تریلر جدید Days Gone [تماشا کنید]

موتور سواری آخرالزمانی در تریلر جدید Days Gone [تماشا کنید]

تریلر جدیدی از بازی Days Gone با محوریت موتور سیکلت شخصیت اصلی منتشر شده است.

همان‌طور که احتمالا می‌دانید، موتور سیکلت تنها وسیله نقلیه شما در بازی Days Gone خواهد بود که باید از آن به صورت بهینه برای جابجایی در محیط استفاده کنید. موتور سیکلت شما به سوخت مشخصی نیاز دارد و با پیدا کردن ابزارهای مختلف در نقشه بزرگ بازی می‌توانید آن را ارتقا داده و به وسیله نقلیه بهتری تبدیل کنید.

باید به این نکته هم دقت کنید که ممکن است موتور شما به دلایل مختلفی خراب شود و بنابراین همیشه باید ابزار لازم برای تعمیر کردن آن را در اختیار داشته باشید. به طور کلی و به علت تعداد زیاد زامبی‌ها در Days Gone که در این بازی با نام فریکرها شناخته می‌شوند، سرعت عمل اهمیت زیادی داشته و در بسیاری از صحنه‌ها که امکان نابود کردن لشکر زامبی‌ وجود ندارد باید سریع و با استفاده از موتور سیکلت خود از صحنه خارج شوید.

البته موتور تنها وسیله دفاعی شما در مقابل دشمنان نخواهد بود و می‌توانید ابزار و گجت‌های گوناگونی را برای نابود کردن آن‌ها با خود حمل کنید. لازم به ذکر است که بعضی از ابزارهای شما در موتور سیکلت قرار گرفته‌اند و بنابراین باید این وسیله نقلیه را همیشه نزدیک به خود نگه دارید.

بازی Days Gone در تاریخ ۶ اردیبهشت سال جاری به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. پیش از این هم شاهد ویدیوی دیگری از این بازی بودیم که طی آن‌ به محیط برفی این عنوان پرداخته می‌شد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato