همکاران سیستم از نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت رونمایی کرد

همکاران سیستم بیش از ۳۰ سال است که در صنعت IT فعالیت دارد و بعد از اینکه سال‌ها تجربه را از سر گذرانیده تصمیم گرفته تا محصول جدیدی به اسم «دشت» را عرضه کند که در حقیقت مرتبط با اصناف و مکان‌های خرده‌فروشی است. دشت همکاران سیستم در چند فرمت مختلف برای کسب‌وکارهای گوناگون ساخته و پرداخته شده و نسخه‌ای هم به عنوان نسخه عمومی در نظر گرفته شده که تا حد زیادی می‌تواند امورات بقیه اصناف را راه‌اندازی کند.

«محمد عزیز‌اللهی» معاون اجرایی مدیرعامل در امور مشتریان این شرکت در طی مراسم رونمایی از نرم افزار دشت ضمن اشاره به ۱۳۵۰ نیروی انسانی که در همکاران سیستم فعالیت می‌کنند به تصمیم این شرکت درباره ورود به بازار خرده‌فروشی در سال ۹۰ گریزی زد و تاکید کرد که بعد از مدت‌ها تحقیق و پژوهش و تلاش توانسته‌اند تا نسخه مورد نیاز افراد شاغل در این فروشگاه‌ها را عرضه نمایند:

نرم افزار حسابداری دشت

«پیش‌تر وارد حوزه رایانش ابری شده بودیم و بعد دیدیم که بازار خرده‌فروشی و سهم آن در بازار نادیده گرفته شده است. ما در همکاران سیستم با بیش از ۵۰ درصد شرکت‌های برتر کشور همکاری می‌کنیم و سهمی سی درصدی در صنعت قطعه سازی، شصت درصدی در صنعت سیمان، پنجاه درصدی در صنعت پتروشیمی و شصت درصدی در صنعت کاشی داریم. ضمن اینکه ما اولین شرکت نرم‌افزاری هستیم که وارد حوزه بورس شدیم تا شفافیت مالی خودمان و کارمان را نشان دهیم و امید داریم تا به زودی دیگر شرکت‌ها نیز وارد این عرصه شوند.»

عزیزاللهی به ۲۷ شرکت تحت لیسانس همکاران سیستم اشاره کرد که عموما توسط همکاران و نیروهای قدیمی خود شرکت مدیریت می‌شوندو در ادامه به ۸ شرکت تخصصی اشاره کرد که با وظایف مشخص خود وارد بازار کار شده‌اند: «سپیدار سیستم آسیا یکی از همین شرکت‌هاست که بازار شرکت های کوچک و متوسط را با محصول سپیدار نشانه گرفته و بازار هدف دشت هم فروشگاه‌های خرده فروشی است.»

نرم افزار حسابداری دشت

امیر ایمن پور مدیرکسب و کار نرم افزار دشت نیز آغاز راه این نرم افزار حسابداری را در روزهای آغازین سال ۹۵ جستجو کرد و تاکید کرد که در سال ۹۶ تصمیم بر این شد تا دشت به طور مستقل از سیپدار کار کند و هدف مشخص‌تری داشته باشد. او نیازهای یک واحد صنفی را با یک شرکت کاملا جدا از هم می‌داند و معتقد است که با جدا کردن دشت از سپیدار و تقویت پشتیبانی و ایجاد یک سری تغییرات که برای فعالان خرده فروشی مهم بوده، توانسته‌اند تا به بازار هدفشان نزدیک‌تر شوند:

«صاحبان این اصناف بیشتر تمایل به پشتیبان حضوری داشتند تا تلفنی و ما هم معتقد هستیم که عمده فروش محصولمان از روش توصیه صاحبان اصناف به یکدیگر به دست می‌آید فلذا تصمیم گرفتیم که روی این موضوع کار کنیم. در کنار این مساله پی بردیم که برای این افراد رابط کاربری بسیار مهم بوده و از همین رو UI و UX نرم افزارمان را با دقت بسیار طراحی کرده و آن را به ساده‌ترین و کاربردی‌ترین شکل ممکن در آوردیم.»

مدیرکسب و کار نرم افزار دشت رابط کاربری نرم افزار دشت را بسیار هوشمند می‌خواند و می‌گوید که این برنامه با توجه به هوش مصنوعی خود پیشنهاداتی را به هر صنفی ارائه می‌دهد تا در کارش موفق‌تر باشد:

 «به عنوان مثال نرم افزار به فروشگاه دار موعد چک‌هایش را گوشزد می‌کند. و در آینده نرم افزار به فرد یادآوری می‌کند که محصولش در حال انقضا است و یا اینکه کدام محصول را باید در کنار چه محصولی قرار دهیم تا با افزایش فروش مواجه شویم. تمامی این عملیات بر اساس دیتای اولیه‌ای که فرد داخل نرم‌افزار وارد کرده سنجیده می‌شود و قصد داریم تا روز به روز روی مساله هوش مصنوعی برنامه‌مان کار کنیم»

نرم افزار حسابداری دشت

او مدیریت هزینه‌ها، الزامات فانونی، تنوع فعالیت‌ها، حجم زیاد فاکتورها و چک کردن موجودی‌ها را از موارد چالشی صاحبان اصناف می‌داند و باور دارد که نرم افزار حسابداری دشت بر اساس همین چالش‌ها طراحی و عرضه شده تا بتواند آنها را رفع کند.:

«تکنولوژی و فناوری می‌تواند بر بازار خرده فروشی تاثیرات مثبتی از جمله ارتباط آنلاین، داده‌کاوی، صندوق‌های نوین،گزارش گیری و... بگذارد و ما در آینده قصد داریم تا بتوانیم نرم افزار دشت را برای تقریبا همه اصناف‌ها بسازیم و آن را عرضه کنیم.»

«بهروز اردوبادی» مدیرمحصول نرم‌افزار دشت نیز در گفتگو با دیجیاتو تفاوت نسخه عمومی با دیگر نسخه‌ها را متذکر می‌شود و ابراز امیدواری می‌کند که بر اساس همین مدل می‌توان در آینده نه چندان دور، نرم افزار دشت را به همه اصناف معرفی کرد. او در ابتدای صحبت‌های خود انواع نرم افزار دشت را معرفی کرد:

«ما چند نوع دشت داریم. دشت سوپرمارکت که برای فروشگاه‌های کوچک و بزرگ مشغول در این صنف طراحی شده و نیازهای آنان را برآورده می‌کند. دشت پوشاک را داریم که ویژگی‌های منحصر به فرد این بازار را در خود گنجانده و دشت آرایشی و بهداشتی نیز موارد مختص به خود را داراست. دو مورد دشت طلافروشی و دشت املاک نیز وجود دارد که کاملا تخصصی هستند و گزینه‌ها و امکانات موجود در آنها نسبت به دیگر موارد متمایز است.»

نرم افزار حسابداری دشت

اردوبادی سپس به نسخه عمومی اشاره می‌کند و به دیجیاتو می‌گوید: «بسیاری از اصناف هستند که در این چند گزینه قرار ندارند و ما تصمیم گرفتیم نسخه‌ای را عرضه کنیم که تا حد زیادی جوابگوی بسیاری از افراد باشد. بسته‌های عمومی مختص صاحبان مشاغلی خرده فروشی هستند که بسیاری از نیازهایشان در همین بسته برآورده می‌شود و می‌توانند با کمک نسخه‌های متنوع آن (پایه تا پیشرفته که هر یک ویژگی‌های خودش را دارد) مشکلات حسابرسی خود را حل و فصل کنند.

بنا به گفته آمار بیش از ۵۰ درصد واحدهای صنفی که سیستم پذیر هستند، فاقد سیستم مکانیزه بوده و هنوز از روش‌های سنتی برای امورات مالی خود استفاده می‌کنند که این موضوع می‌تواند در دنیای شلوغ و بیزینسی امروز دردسرآفرین باشد. برای اطلاعات بیشتر درباره این نرم‌افزارها می‌توانید به سایت این شرکت رجوع کنید و کاتالوگ هر یک از بسته‌ها را مطالعه کنید.

برچسب ها

مطالب مرتبط

گزارش ویدیویی: همکاران سیستم از جدیدترین محصولات و خدمات ابری خود رونمایی کرد

همکاران سیستم در رویداد «باهم ۹۸»، از جدیدترین محصولات و خدمات خود بر بستر ابر رونمایی کرد و استراتژی‌ها و برنامه‌های آینده‌اش را نیز در این حوزه تشریح کرد. گزارش ویدیویی دیجیاتو، در ۶ دقیقه به شکل کامل شما را در جریان این رویداد و اتفاقات مهم آن قرار می‌دهد.«فرید فولادی»، مدیرعامل همکاران سیستم اعلام... ادامه مطلب

امکانات و ابزارهای جدید در «راهکاران ابری» همکاران سیستم

«اگر قرار باشد یک نرم‌افزار به رشد کسب‌وکار کمک کند آیا می‌تواند فقط به مرزهای داخل یک سازمان محدود شود؟» این پرسشی است که «محسن طلایی»، معاون توسعه محصولات «همکاران سیستم» مطرح و به آن پاسخ منفی می‌دهد. او اعتقاد دارد که امروزه نرم‌افزارها باید به مرزهای گسترده‌تری از سازمانی که در آن کار می‌کنیم،... ادامه مطلب

ابرآمد متولد شد: گام جدی همکاران سیستم به سوی رایانش ابری

همکاران سیستم در رویداد «باهم ۹۸» که امروز در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد، خبر از آغاز یک همکاری استراتژیک با شرکت «رمیس» داد. حاصل این همکاری، تولد شرکتی جدید به نام «ابرآمد» است که می‌خواهد خدمات رایانش ابری را در لایه‌ها مختلف و با سرویس‌های متنوع، در اختیار کسب‌وکارها و سازمان‌ها قرار دهد.اما... ادامه مطلب

همکاران سیستم و برگزاری رویداد «باهم ۹۸»؛ موج جدید رایانش ابری در راه است

همکاران سیستم اعلام کرده است که ۱۷ دی ماه، رویدادی را تحت عنوان «باهم ۹۸» به شکل تخصصی در حوزه رایانش ابری در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌کند. غول نرم‌افزاری کشور قرار است در این رویداد، آخرین محصولات حوزه رایانش ابری خود را در کنار تازه‌های «راهکاران ابری» را معرفی کند.رویدادی برای همه«محمد عزیزاللهی»،... ادامه مطلب

نگاهی به عملکرد همکاران سیستم در سال ۹۷؛ در جستجوی موفقیت روی ابرها

مدیرعامل و اعضای هیات‌ مدیره همکاران سیستم عصر روز گذشته (۱۱ خرداد) با برگزاری یک نشست خبری عملکرد سال ۹۷ را اعلام و برنامه‌های خود تا سال ۱۴۰۰ را تشریح کردند؛ برنامه‌هایی که کلیدواژه «خدمات ابری» در آن نقش بسیار پر رنگی داشت.عملکرد همکاران سیستم در سال ۹۷همکاران سیستم در سالی که گذشت با جذب... ادامه مطلب

فرید فولادی، مدیرعامل جدید همکاران سیستم کیست؟

هیئت‌مدیره همکاران سیستم، «فرید فولادی» را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت و جانشین «مهدی امیری» معرفی کرد. فولادی در ۱۵ سال اخیر در همکاران سیستم مشغول به کار بوده و حالا پس از پشت‌سر گذاشتن سمت‌های مختلف، حالا به عنوان مدیرعامل جدید و عضو هیات مدیره این شرکت بزرگ نرم‌افزاری کار خود را ادامه می‌دهد.... ادامه مطلب

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟