شرایط فروش محصولات چری با اقساطی بدون بهره توسط مدیران خودرو اعلام شد + جدول

شرایط فروش محصولات چری با اقساطی بدون بهره توسط مدیران خودرو اعلام شد + جدول

به روز رسانی: آخرین شرایط فروش فوری و اقساطی مدیران خودرو

چری در سال ۲۰۱۸ با فروش بیش از ۱.۵ میلیون دستگاه خودرو در سرتاسر جهان دارای هفتمین رتبه از نظر تولید اتومبیل در کشور چین محسوب می شود. شرکت خودروسازی چری را میتوان نمونه ای از سمبل حرکت خودروسازان مستقل چینی در حرکت به سمت جهانی شدن و طراحی محصولات جدید نامید.
نزدیک به ٢ دهه پیش فعالیت این خودروساز در شهر ووهو چین آغاز شد و نخستین محصول این خودروساز چری کویین (ساخته بر اساس یکی از پلت فرم های قدیمی سئات) بود و در طول این مدت پیشرفت این برند به لحاظ تنوع و کیفیت چشمگیر به نظر می رسد.

این کمپانی از سال ٢٠١۴ و با معرفی خودروهای کانسپت آلفا و بتا که به تولید مدلهای تیگو ۵ و آریزو ۵ انجامید سبک جدیدی را معرفی کرد. در شرایط فعلی اقتصادی ایران نیز محصولات این خودروساز با شرایط جدید به بازار عرضه خواهند شد، در این طرح فروش تحویل خودروها به صورت فوری بوده  و همچنین دارای اقساط یکساله و بدون بهره است، شایان ذکر است در حالی که بسیاری از خودروسازان موعد تحویل خود را در پیش فروش های بلند مدت قرار داده و یا با مشکلات تامین قطعات برای تولید مواجه هستند، تحویل فوری محصولات میتواند نشان از موجودی مناسب از خودروهای چری باشد که باعث آرامش خاطر مشتری از خرید خود و اطمینان از تحویل به موقع در این بازار آشفته میگردد.

چری

چری تیگو ۵ به عنوان رقیب مستقیم جک s5 در طرح جدید فروش مدیران خودرو در نسخه فول (اکسلنت) ۲۴۴.۶ میلیون تومان قیمت خورده است و این در حالیست که نسخه ساده تر (لاکچری) تیگو ۵ با قیمتی در حدود ۲۳۳ میلیون تومان قابل خرید است. چری آریزو ۵ توربو حالا به صورت نقدی نزدیک به ۱۹۲ میلیون تومان قیمت دارد. در شرایط فعلی قیمت نسخه فاقد توربو آریزو ۵ نیز ۱۵۴ میلیون تومان اعلام شده است و چری تیگو ۷ به عنوان مدل پرچمدار و گل سرسبد محصولات چری در مدل فیس لیفت با قیمت های ۳۳۷ میلیون تومان عرضه می شود.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato