مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران: فروش اینترنتی گوشت به زودی آغاز می‌شود

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران: فروش اینترنتی گوشت به زودی آغاز می‌شود

دو فروشگاه اینترنتی عرضه گوشت با عنوان «یخچال» و «به روزرسان» براساس کدپستی و سایر مشخصات، گوشت موردنیاز را در منازل به مردم تحویل می‌دهند.

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران درباره جزییات عرضه مجازی گوشت از طریق ارائه کدپستی و تحویل محصولات به منازل شهروندان گفت فعالیت دو فروشگاه اینترنتی در این زمینه از روز پنجشنبه هفته جاری آغاز می‌شود.

«رضا سالمی» به خبرنگار ایرنا توضیح داد که برای تسهیل در خرید مردم و جلوگیری از اتلاف وقت شهروندان در صف‌های خرید گوشت با قیمت تنظیم بازار این اقدام زیر نظر اتحادیه دامداران در دستور کار قرار گرفته است:

«دو فروشگاه اینترنتی عرضه گوشت با عنوان «یخچال» و «به روزرسان» براساس کدپستی و سایر مشخصات موردنیاز، گوشت موردنیاز را در منازل به مردم تحویل می‌دهد. شهروندان در سامانه مورد نظر این شرکت‌ها اطلاعات و درخواست‌‌های خود را ثبت می‌کنند و گوشت موردنیاز را باقیمت مناسب دریافت می‌کنند.»

فروش اینترنتی گوشت

به گفته مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران قیمت گوشت خریداری شده دولتی است و قیمت هر کیلو گوشت گرم مخلوط، لاشه و راسته به صورت روزانه اعلام می‌شود که تمامی قیمت‌های این دو  فروشگاه مجازی برای تنظیم بازار است.

اینطور که سالمی تاکید دارد گوشت گرم وارداتی نیز به قیمت هر کیلو ۴۰ هزار تومان در میادین میوه و تره بار شهر تهران در حال عرضه است و از هفته آینده قیمت گوشت کاهش خواهد یافت: «در هفته‌های گذشته قیمت گوشت گرم روند افزایشی به خود گرفت که با واردات دام زنده از کشور رومانی این قیمت از هفته آینده کاهش می‌یابد. همچنین قرار است ۲۰۰ هزار راس دام زنده از کشور رومانی وارد کشور شود.»

گفتنی‌ است اخیرا قیمت گوشت قرمز با افزایش قیمت روبرو شده‌ است و به همین دلیل مسئولان اقدام به فروش گوشت منجد با کارت ملی در بازار تره‌بار و واردات گوشت کردند و حالا نحوه فروش گوشت به صورت اینترنتی مطرح شده‌ است.

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato