ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

کسب و کار

نقاشی‌های منسوب به هیتلر فروش نرفت

هیچ‌کدام از پنج اثر آبرنگی که احتمالا توسط آدولف هیتلر نقاشی شده بودند طی یک حراجی که چندی پیش در آلمان برگزار شد، فروش نرفتند. این حراجی در حالی برگزار شد که قیمت نقاشی‌های ذکر ...

هیچ‌کدام از پنج اثر آبرنگی که احتمالا توسط آدولف هیتلر نقاشی شده بودند طی یک حراجی که چندی پیش در آلمان برگزار شد، فروش نرفتند. این حراجی در حالی برگزار شد که قیمت نقاشی‌های ذکر شده از رقمی بین ۲۱ هزار تا ۵۰ هزار دلار شروع شد.

البته محلی که حراجی در آن برگزار شد، دقیقا سه روز قبل از آغاز حراجی، به اتهام جعلی بودن آثار مورد تحقیق پلیس آلمان قرار گرفت. جدا از این‌ها فرد فروشنده به خاطر قوانین کشور آلمان مجبور به سانسور نمادهای نازی از بروشور فروش محصولات خود شده بود.

هیتلر
پایین نقاشی‌ها حروف AH که مخفف اسم آدولف هیتلر است دیده می شود.

در ضمن این حراجی در شهر نورنبرگ آلمان برگزار شد که طی دوره هیتلر شاهد راهپیمایی‌های عظیمی از طرفداران حزب نازی بود و بعد از اتمام جنگ جهانی دوم هم فرمانده‌هان آن به اتهام جنایات جنگی محاکمه شدند. فروشنده ادعا می‌کند این نقاشی‌های آبرنگ در سال‌های ۱۹۰۷ و ۱۹۳۶ کشیده‌ شده‌اند.

البته این نقاشی‌ها تنها موارد موجود برای فروش در این حراجی نبودند و وسائلی همچون یک صندلی با نقش صلیب شکسته و یک گلدان قدیمی هم برای فروش موجود بودند.

پیش از این هم یک تابلو آبرنگ و چند اثر دیگر منسوب به این دیکتاتور با قیمت‌های بالایی به فروش رسیده بود. در انتها هنوز مشخص نیست که‌ آیا این سه اثر آبرنگ دوباره به حراج گذاشته خواهند شد یا خیر.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
 • Mohammad Reza
  Mohammad Reza | ۲۵ بهمن ۱۳۹۷

  دیجیاتو خبرگذاری نیست و حد اکثر ترجمه کننده مقالات دیگر سابت هاست . امید وارم این خبر جعلی باشه . وگرنه نشونه ای از یک دیکتاری بسیار مقتدر علیه اسم هیتلر هستش. انتظار ندارم در این کشور آزاد چنین حساسیت های شدیدی وجود داشته باشه

  • nima.namdar
   nima.namdar | ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

   برو بابا

مطالب پیشنهادی