پلیس صدور کارت خودرو کاغذی را تکذیب کرد

بسیاری از مالکان خودروهای جدید، کارت خودرو ندارند. این شرایط، شایعه‌ی تاثیر مشکلات ارزی و کمبود بدنه‌ی کارت‌های الکترونیکی را به جریان انداخته است.
نیاز کشور به این نوع خاص از قطعات الکترونیک، سال به سال بیشتر می‌شود. علاوه بر کارت خودرو و کارت ملی، برای صدور گواهینامه، کارت پایان خدمت و بسیاری دیگر کارت‌های خدمات عمومی یا خصوصی، بدنه‌ی مجهز به فناوری الکترونیک لازم است.کارت خودرو

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور صدور کارت خودرو به صورت کاغذی را به شدت تکذیب کرد

مدتی است که تصویری از کارت خودرو به صورت کاغذی به دلیل مشکلات در صدور کارت های جدید در شبکه های اجتماعی منتشر شده است  در گفت و گو با سرهنگ محمدی رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا  ضمن تکذیب شدید این اقدام گفت: چاپ کارت های خودرو مطابق روال و به صورت کارت هوشمند در حال انجام است و هیچ گونه کارت خودرو برای پلاک های ملی به صورت کاغذی صادر نمی شود. روند صدور کارت های خودرو هیچگاه متوقف نمی شود و این فراید در حال انجام است.
وی ادامه داد: روند صدور کارت های خودرو در حال انجام است. هرچند که  در ماه گذشته ارسال کارت های هوشمند خودرو کمی با کندی انجام شده بود که با پیگیری های انجام گرفته تمامی این موارد حل شده و هم اکنون به روز هستیم.
به گفته این مقام انتظامی چاپ و ارسال کارت های خودرو به صورت کاغذی انجام به هیچ عنوان انجام نمی شود و تمامی کارت های صادر شده به صورت هوشمند است.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟